نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

انتخاب اعضای مجمع قرآن و عترت دانشجویان علوم پزشکی کشور

همزمان با نوزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی زنجان، انتخابات سالیانه مجمع قرآن و عترت دانشجویان علوم پزشکی کشور نیز برگزار شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در انتخابات سالیانه مجمع قرآن و عترت دانشجویان علوم پزشکی کشور که با حضور اعضای شورای عمومی مجمع قرآن و عترت برگزار شد، از میان دانشجویان حاضر در جلسه هشت نفر کاندیدای حضور در مجمع قرآن و عترت دانشجویان شدند و به ارائه اهداف خود در زمینه فعالیت های دانشجویی مرتبط با قرآن و عترت پرداختند.

در نهایت در انتخابات صورت گرفته که با نظارت کارشناسان مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت انجام شد، پس از شمارش آرا، سید جلیل عاقلی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، محمد دانشگر از دانشگاه علوم پزشکی دزفول، ابراهیم اکرمی از دانشگاه علوم پزشکی فسا ، محمد مغفوری از دانشگاه علوم پزشکی زنجان و محدثه گرانمایه پور از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی حایز اکثریت آرا شدند و بدین ترتیب اعضای اصلی شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت دانشجویان علوم پزشکی توسط دبیران دانشگاه های علوم پزشکی انتخاب شدند.

اعضای شورای مرکزی در اولین جلسه پس از انتخابات، سید جلیل عاقلی را به عنوان دبیر مجمع قرآن و عترت دانشجویان، به مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت معرفی کردند.

گفتنی است دبیر مجمع قرآن و عترت به عنوان نماینده دانشجویان علوم پزشکی در زمینه فعالیت های قرآنی شناخته می شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم