نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

انتخابات مجمع عمومی انجمن صنفی اساتید زبان های خارجی فردا برگزار می شود

اولین جلسه مجمع عمومی انجمن صنفی اساتید زبان‌های خارجی فردا پنجشنبه در محل ستاد ساماندهی تشکل‌های مردم نهاد شورای اسلامی شهر تهران برگزار می‌شود.

محمدی عضو هیئت موسس انجمن صنفی اساتید زبان های خارجی با اعلام این خبر به ایسنا گفت: در این جلسه انتخابات مجمع عمومی انجمن برگزار می‌شود .

مجتبی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا، گفت: اولین ایده برای تشکیل یک انجمن برای اساتید زبان‌های خارجی زمانی بوجود آمد که چند سال پیش جمعی از اساتید زبده و مجرب زبان‌های خارجی علاقه خود را به حرکت صنفی ابراز داشتند.

وی با بیان اینکه اولین نامه درخواست تاسیس انجمن صنفی اساتید زبان های خارجی بهمن ماه سال ۹۱ رسما تحویل دبیر خانه اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان تهران شد و اعضای هیئت موسس در این زمان دکتر محمد حسن احمدپور، وحید شکری کهی و مجید اقبالی بودند افزود:‌ برای دوره جدید با مدیران و اساتید زیادی در شهر تهران بصورت حضوری و تلفنی صحبت و موضوع تاسیس انجمن را مطرح کردیم. بدون اغراق تمامی اساتید و مدیران آموزش استقبال بسیاری از موضوع انجمن داشتند و اکثر آنها علاقه شدیدی به تشکیل چنین انجمنی داشتند اما درگیری‌های کاری مانع از انجام آن شده بود.

محمدی درباره آغاز به کار این انجمن نیز افزود: اطلاع‌رسانی برای جمع آوری مدارک حداقل ۵۰ نفر از اساتید زبان های خارجی جهت اثبات هویت این صنف آغاز شده و مدارک اولین گروه از اساتید زبان های خارجی پس از ۳ ماه تحویل کارشناسان وزارت کار شد و اقدامات اولیه برای طراحی سایت موقت انجمن صورت گرفت. از آنجائی که هنوز سند رسمی برای شروع به کار انجمن نبود، دامنه www.ailt.ir ثبت گردید تا حداقل پایگاهی برای اطلاع رسانی در خصوص فعالیت های انجمن داشته باشیم.

وی در پایان افزود : سرانجام با موافقت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران مبنی بر تاسیس و برگزاری مجمع عمومی برای انتخاب هیئت مدیره انجمن صنفی اساتید زبان های خارجی شهر تهران ، انتخابات مجمع عمومی انجمن فردا از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در فرهنسرای خاقانی واقع در واقع در خیابان سمیه، خیابان خاقانی، روبروی دانشگاه خوارزمی، پلاک ۷۹ برگزار می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم