نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

امکان ادامه تحصیل عادلانه در طرح تجمیع پردیس‌های علوم و تحقیقات و دانشگاه آزاد

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: طرح تجمیع پردیس‌های علوم و تحقیقات و دانشگاه آزاد امکان تحصیلات تکمیلی در استانها را بصورت عادلانه برای همه داوطلبان این مقطع تحصیلی فراهم می کند.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، حجت الاسلام والمسلمین سید علی میرابراهیمی در هشتمین جلسه مشترک معاونین آموزشی و دانشجویی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان گیلان که در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز لشت نشاء و زیباکنار برگزار شد، با محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم فلسطین در نوار غزه، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی، مجموعه‌ای است علمی و فرهنگی که اتفاقات روز دنیا را بررسی می کند و نسبت به تحولات جهان بی تفاوت نیست و به آن واکنش نشان می دهد، لذا در همین راستا ضمن حمایت از مردم قهرمان و بی دفاع غزه و محکوم کردن این کشتار وحشیانه، آمادگی همه جانبه خود را جهت کمک به مردم غزه اعلام می دارد.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، تحولات اخیر در حوزه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را مهم دانست و بیان کرد: در حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شاهد نوآوری و ابداعات سازنده در جهت خدمت هر چه بیشتر به دانشجویان عزیز هستیم.

وی با اشاره به طرح تجمیع پردیس‌های علوم و تحقیقات بدون مجوز با دانشگاه مادر در استانها، این طرح را مفید خواند و اظهار کرد: تجمیع پردیس علوم و تحقیقات در واحدهای مراکز استانها، ضمن کاهش هزینه‌های جاری دانشگاه، نقش مؤثری در افزایش رشته‌ها و دانشجویان و ایجاد فضای رقابتی سالم بین واحدها، دارد.

دکتر میرابراهیمی ادامه داد: طرح تجمیع، امکان تحصیلات تکمیلی در استانها را بصورت عادلانه برای همه داوطلبان این مقطع تحصیلی فراهم می کند.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به نقش برجسته دانشگاه آزاد اسلامی در تحقق عدالت آموزشی و فراهم کردن امکان تحصیلات عالی در سراسر کشور، کسانی که به دلایل مختلف از ادامه تحصیل بازمانده و یا عدم مراجعه داشته‌اند، می‌توانند براساس مصوبه کمیسیون موارد خاص آموزشی دانشگاه، در صورت داشتن شرایط، ثبت نام و ادامه تحصیل دهند.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن تقدیر از برنامه ریزی بعمل آمده در نقل و انتقالات دانشجویان برای ترم جاری، اظهار کرد: برنامه‌ریزی معاونت دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه در جهت تسهیل نقل و انتقالات، موجب کاهش هزینه‌های انسانی و مالی دانشجویان و خانواده‌های آنان شده است.

دکتر میرابراهیمی، گفت: ثبت نام با آزمون و بدون آزمون داوطلبان برای مقاطع کارشناسی و کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) شروع و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت و متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org مراجعه کنند.

در پایان معاونین آموزشی و دانشجویی حاضر در جلسه درخصوص نحوه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود، نحوه تصویب رشته‌های تحصیلی، اجرای تقویم آموزشی جدید، نظارت جدی بر خوابگاه‌های دانشجویی و دیگر موارد مرتبط با هم تبادل نظر کردند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم