نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

امکان ادامه تحصیل اساتید دانشگاه آزاد اهر در واحد آکسفورد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، از امکان تحصیل و همکاری های علمی و پژوهشی اساتید و دانشجویان واحد اهر در واحد آکسفورد دانشگاه آزاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، نادر اسدی در نشست با خبرنگاران با اشاره به دیدار خود با رئیس دانشگاه آزاد واحد آکسفورد انگلستان گفت: طبق تفاهم نامه ای که بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و دانشگاه آزاد واحد آکسفورد انگلستان منعقد خواهد شد، دانشجویان مقطع کارشناسی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر می توانند دو ترم تحصیلی از دوره کارشناسی خود را با شهریه عادی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آکسفورد انگلستان به تحصیل بپردازند.

وی گفت: در جلسه ای که با مسئولان واحد دانشگاه آکسفورد داشتیم با امضای تفاهم نامه، زمینه برای انجام فعالیت های مشترک آموزشی و پژوهشی مابین این دانشگاه و واحد آکسفورد فراهم می شود که این امر می تواند در ارتقای کمی و کیفی آموزش و پژوهش و جذب دانشجویان نقش اساسی داشته باشد.

این مقام مسئول، از امکان ادامه تحصیل اساتید واحد اهر با مرتبه علمی مربی در واحد آکسفورد با امضای این تفاهم نامه خبر داد و افزود: تلاش داریم زمینه را برای همکاری های بیشتر در زمینه آموزشی و پژوهشی فراهم کنیم.

وی افزود: با برنامه ریزی های لازم تلاش داریم در کنار آموزش به بحث ارتقاء کمی و کیفی در حوزه تحقیق و پژوهش و فناوری اهتمام ویژه داشته و دراین راستا گامهای عملی برداریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم