نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

امکان ادامه تحصیل اساتید دانشگاه آزاد اهر در واحد آکسفورد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، از امکان تحصیل و همکاری های علمی و پژوهشی اساتید و دانشجویان واحد اهر در واحد آکسفورد دانشگاه آزاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، نادر اسدی در نشست با خبرنگاران با اشاره به دیدار خود با رئیس دانشگاه آزاد واحد آکسفورد انگلستان گفت: طبق تفاهم نامه ای که بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر و دانشگاه آزاد واحد آکسفورد انگلستان منعقد خواهد شد، دانشجویان مقطع کارشناسی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر می توانند دو ترم تحصیلی از دوره کارشناسی خود را با شهریه عادی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آکسفورد انگلستان به تحصیل بپردازند.

وی گفت: در جلسه ای که با مسئولان واحد دانشگاه آکسفورد داشتیم با امضای تفاهم نامه، زمینه برای انجام فعالیت های مشترک آموزشی و پژوهشی مابین این دانشگاه و واحد آکسفورد فراهم می شود که این امر می تواند در ارتقای کمی و کیفی آموزش و پژوهش و جذب دانشجویان نقش اساسی داشته باشد.

این مقام مسئول، از امکان ادامه تحصیل اساتید واحد اهر با مرتبه علمی مربی در واحد آکسفورد با امضای این تفاهم نامه خبر داد و افزود: تلاش داریم زمینه را برای همکاری های بیشتر در زمینه آموزشی و پژوهشی فراهم کنیم.

وی افزود: با برنامه ریزی های لازم تلاش داریم در کنار آموزش به بحث ارتقاء کمی و کیفی در حوزه تحقیق و پژوهش و فناوری اهتمام ویژه داشته و دراین راستا گامهای عملی برداریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم