نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

افزایش ۱۱ رشته دکترای تخصصی در دانشگاه آزاد تبریز

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: ۱۱ رشته دکترای تخصصی به جمع رشته‌های این دانشگاه افزوده شده است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه آذربایجان‌شرقی، علی رضایی در جمع کارکنان این دانشگاه با اعلام این مطلب افزود: در راستای سیاست تجمیع واحدها، پردیس‌های علوم و تحقیقات آذربایجان‌شرقی نیز در دانشگاه آزاد واحد تبریز ادغام و بدین ترتیب از سوی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، این دانشگاه با ارتقای درجه به واحد دانشگاهی جامع دوستاره تبدیل شد.

وی افزود: ۱۱ رشته دکترای تخصصی و ۲۰ رشته کارشناسی ارشد نیز با مساعدت سازمان مرکزی به جمع رشته‌های این دانشگاه افزوده شده است که از مهرماه سال‌جاری می‌توانیم در این رشته‌ها پذیرش دانشجو داشته باشیم.

رضایی رشته‌های افزوده شده را جزو رشته‌های پرمخاطب و کاربردی خواند و اظهار کرد: حقوق عمومی، روابط بین‌الملل، حقوق کیفری و جرم شناسی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت آموزشی، مدیریت بازرگانی، مدیریت بازاریابی، حسابداری، فیریک، مهندسی عمران- خاک و مهندسی عمران- سازه ازجمله رشته‌های جدید دکترا هستند که به جمع رشته‌های این دانشگاه اضافه شده‌اند.

وی همچنین به رشته‌های جدید کارشناسی ارشد اشاره کرد و گفت: مترجمی زبان انگلیسی، علوم ارتباطات اجتماعی، روان شناسی بالینی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق عمومی، روابط بین‌الملل، مدیریت ورزشی، مدیریت دولتی، مدیریت اجرایی، مدیریت بازرگانی، فتونیک، زیست شناسی- ژنتیک، مهندسی پزشکی، بیوالکترونیک، مهندسی برق- قدرت، مهندسی برق- مخابرات، مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی، مهندسی عمران ژئوتکنیک، مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مهندسی کشاورزی- آبیاری و ذهکشی، مهندسی مکانیک بیوسیستم نیز رشته جدید این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز خاطرنشان کرد: با افزوده شدن این ۳۱ رشته جمع رشته‌های درسی این دانشگاه به ۲۲۴ رشته – مقطع رسیده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم