www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

افزایش ۱٫۷ برابری دانشجویان علمی کاربردی لرستان

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان گفت: تعداد دانشجویان این دانشگاه افزایش ۱٫۷ برابری داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دکتر محمدزاده در مراسم افتتاح ساختمان اداری آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی که با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور برگزار شد، افزود: بسیار خوشحالیم که در طول مدت ۱٫۵ سال توانستیم این ساختمان را در ۴ طبقه بنا کنیم و افتتاح این مهم فرصتی برای ارتقاء کیفیت نظام آموزشی است.

وی با اشاره به رسالت دانشگاه جامع علمی کاربردی در جهت ایجاد اشتغال و حذف مشکل بیکاری، افزود: ساختمان اداری آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان با وجود مشکلات با همت همکاران و با کمک دو فاکتور صبر و تقوا به اتمام رسید و دارای فضای اموزشی مناسبی برای تربیت مدرسین است.

این مقام مسئول ادامه داد: در جنب این ساختمان یک باغ ایرانی شامل درختان گردو، مرکبات، تکدانه و گیاهان زینتی طراحی شده که ۱۵ اسفندماه عملیات درختکاری در آن به انجام می‎رسد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان اضافه کرد: در جنب این باغ یک سالن چند منظوره جهت انجام فعالیت‎های ورزشی، فرهنگی، آموزشی و… بنا شده که می‎توان در اجرای برنامه‎های مختلف از آن استفاده کرد.

محمدزاده اظهار کرد: ۲۵ هزار دانشجو در ۳۱ مرکز دانشگاه علمی کاربردی در سراسر استان مشغول به تحصیل هستند؛ تعداد دانشجویان این دانشگاه در مقایسه با سال ۹۱، ۱٫۷ برابر رشد داشته که این آمار نشان دهنده علاقه مردم لرستان به ورود رشته‎های مهارتی و کارآفرین است.

وی با بیان اینکه بیش از ۶۰۰۰ پرونده فارغ‎التحصیلی از دانشجویان این دانشگاه بررسی شده است، اضافه کرد: احداث ساختمان آموزش اداری دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان با اعتباری معادل ۲٫۵ میلیارد تومان و زیربنای ۵۸۰۰ مترمربع به بهره‎برداری رسید.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم