www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

افزایش قیمت ژتون‌ غذایی دانشجویان علوم پزشکی تهران

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از افزایش نرخ ژتون تغذیه دانشجویان این دانشگاه از مهرماه جاری خبر و توضیح داد: در حال حاضر ژتون تغذیه هر دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران ۵۰۰ تومان است در حالی که طبق تصویب وزارت بهداشت این نرخ به ۸۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است.

دکتر مصطفی محقق در گفت و گو با خبرنگاردانشگاهی ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، با اشاره به اینکه در سال تحصیلی جدید ۹۳- ۹۴ به تمامی دانشجویان واجد شرایط به جز مقطع دکترای تخصصی خوابگاه داده می شود افزود: دانشجویان جدیدالورود شهرستانی (غیر بومی) می توانند پس از پایان ثبت نام آموزشی و با دریافت شماره دانشجویی به سامانه اسکان دانشجویان به نشانی http://eskan.tums.ac.ir مراجعه و درخواست تقاضای اسکان خود را ارسال کنند.

وی ادامه داد: ثبت نام فقط به منزله درخواست است و مدیریت امور خوابگاه ها، طبق آیین نامه و مقررات عمومی و انضباطی خوابگاه های دانشجویی، پس از بررسی فرم تقاضانامه نسبت به اسکان دانشجویان بر اساس مقطع، دانشکده و امکانات موجود در صورت داشتن فضا در خوابگاه های دانشجویی اقدام خواهد کرد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه دانشجویان دستیاری و PHD با توجه به ابلاغ آیین نامه جدید باید هزینه اساکن خود را بپردازند گفت: در حال حاضر ظرفیت خوابگاه برای دانشجویان دختر مقطع دکتری ۳۰۰ تخت است که ۵۰ تخت آن برای دانشجویان جدیدالورود و ۲۵۰تخت برای دانشجویان سال گذشته است.

محقق به پروژه های عمرانی سلف سرویس پسران و خوابگاه های دانشجویی اشاره کرد و افزود: این تعمیرات اساسی نزدیک یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای دانشگاه هزینه داشته است.

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران از افزایش نرخ ژتون تغذیه دانشجویان این دانشگاه از مهرماه جاری خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر ژتون تغذیه هر دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران ۵۰۰ تومان است در حالی که طبق تصویب وزارت بهداشت این نرخ به ۸۰۰ تومان افزایش پیدا کرده است.

محقق با بیان اینکه وعده صبحانه به دانشجویان طبق آیین نامه الزامی نیست گفت: این وعده به دانشجویان دانشگاه ارائه و هزینه ۵۰۰ تومان از آنان دریافت می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم