نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

افزایش بودجه برگزاری کرسی‎های آزاداندیشی در سال آینده

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام نور کشور گفت: ۴۰۰ کرسی آزاداندیشی در سال تحصیلی گذشته در مراکز این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، نجفی برزگر در جمع خبرنگاران افزود: پیام نور یکی از دانشگاه‎هایی بوده که در عرصه‎های فرهنگی بسیار فعال است و برگزاری جشنواره‎های متفاوت یا سطح کیفی بالا نمودی از این ادعاست.

وی بیان کرد: دانشگاه پیام نور در نظر دارد که جهت استفاده از ظرفیت‎های فرهنگی خاص هر استان، در این خصوص آسیب‎شناسی‎هایی را انجام داده تا از پتانسیل هر مرکز در جهت اجرای برنامه‎های فرهنگی سال آتی، نهایت استفاده شود.

این مقام مسئول درباره کرسی‎های آزاداندیشی و نظریه‎پردازی اضافه کرد: کرسی‎های آزاداندیشی و نظریه‎پردازی دانشگاه‎های پیام نور سراسر کشور به منظور توسعه خلاقیت، نظریه‎پردازی و تولید علم دانشجویان با کیفیت بیشتری برگزار خواهند شد.

برزگر خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی گذشته ۴۰۰ کرسی آزاداندیشی با مسائل و موضوعات مختلف در دانشگاه‎های پیام نور سراسر کشور برگزار شد.

وی با بیان اینکه کرسی‎های نظریه‎پردازی در دو رده خاص دانشجو و اساتید برگزار می‎شوند، تصریح کرد: آزاداندیشی و نظریه‎پردازی لازم و ملزم یکدیگرند چراکه شرکت کنندگان در این کرسی‎ها با طرح سوال، پاسخ خود را با کمک اساتید مجرب و برجسته به دست آورند.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه پیام نور کشور گفت: بودجه برگزاری کرسی‎های آزاداندیشی و نظریه‎پردازی دانشگاه‎های پیام نور سراسر کشور از سال آتی افزایش خواهند یافت و با بالا رفتن تنوع در این حوزه قطعاً استقبال دانشجویان بیشتر خواهد شد.

نجفی برزگر یادآور شد: سرانه فرهنگی به ازای هر دانشجو در دانشگاه پیام نور ۷۰۰۰ تومان است که علاوه بر آن با اختصاص بودجه متمرکز ۳ میلیارد تومانی به مراکز مختلف، برنامه‎های فرهنگی اجرا می‎شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم