نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

افتخارآفرینی دانشجوی ایلامی در شبه‌قاره هند

‌«مجید بگ‌نظری» دانشجوی دکتری تخصصی بیوتکنولوژی، موفق به کسب مدال نقره «دانشجویان برتر ایرانی شبه‌قاره هند» شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، به نقل از سایت رایزنی جمهوری اسلامی ایران در شبه‌قاره هند، پس از حدود یک ماه بررسی دقیق کارنامه و افتخارات علمی دانشجویان ایرانی شبه‌قاره هند در طی دو سال گذشته، اسامی دانشجویان برتر شبه‌قاره در سال ۲۰۱۴-۲۰۱۳ اعلام شد.

در این میان «مجید بگ‌نظری» دانشجوی ایلامی موفق به کسب مدال نقره، تندیس، لوح تقدیر، جایزه نقدی و اردوی یک‌هفته‌ای علمی-تفریحی شد که با حضور دکتر «احمدی» معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، حجت‌الاسلام «مهدوی‌پور» نماینده ولی‌فقیه، «انصاری» سفیر و دکتر «خسروی» رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در شبه‌قاره هند و جمعی از اساتید و محققان برجسته ایرانی و هندی در دهلی‌نو به وی اهداء شد.

بر اساس این گزارش «بگ‌نظری» در گفتگویی کوتاه این هدیه را به مردم بزرگوار و سخت‌کوش ایلام و خصوصاً خانواده شهدا و ایثارگران عزیز تقدیم می‌کنم.

وی بابیان اینکه قدردانی از مردم و خصوصاً ایثارگران یک جامعه که در دوران سخت یک کشور، آرامش و آسایش را نه‌تنها به نسل خود بلکه به نسل‌های بعدی نیز هدیه کرده‌اند، وظیفه هر انسان و خصوصاً افراد دانشگاهی است، ابراز امیدواری کرد شرایطی فراهم گردد تا جوانان ایلامی در تمامی عرصه‌ها به آنچه واقعاً شایستگی آن رادارند، دست یابند.

مجید بگ‌نظری دانشجوی دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی دانشگاه میسور هندوستان، متولد اسفند ١٣۵٩ شهرستان ایلام است. وی در سال ١٣٨۵ در رشته مهندسی تولیدات گیاهی از دانشگاه ایلام فارغ‌التحصیل شد.

بگ‌نظری تا قبل از ورود به کشور هندوستان در سال ١٣٨٩ برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، قریب ١٠ سال نویسندگی و سردبیری مطبوعات را در کارنامه حرفه‌ای خود داشت و در طول این مدت بیش از ۴٠٠ مقاله، سرمقاله، یادداشت، گزارش و مصاحبه را در مطبوعات و سایت‌های ملی و محلی منتشر نموده است. عضویت در شورای مرکزی خانه مطبوعات و مدیرعاملی تعاونی مسکن مطبوعات استان ایلام را در کارنامه خود دارد.

ایشان مدرک کارشناسی ارشد خود را در سال ٢٠١٢ با معدل الف با درجه ممتاز در رشته بیوتکنولوژی از دانشگاه کاکاتیا شهر وارنگال هند دریافت کرد.

شرکت و اخذ مدرک دوره ۴ماهه تخصصی «مقدمات زیست‌شناسی؛ راز زندگی» از دانشگاه ام.آی.تی امریکا، شرکت و اخذ مدرک دوره ۴۵روزه «اصول آکادمیک زبان انگلیسی» از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی امریکا، انتشار بیش از ٧ مقاله در ژورنال‌های بین‌المللی، انتشار بیش از ٨ گزارش و ترجمه تخصصی در مطبوعات، ترجمه و ویرایش علمی و ادبی یک کتاب تخصصی، تأسیس و راه‌اندازی شرکت علمی-پژوهشی «مانا بیوژن»، مشارکت در انجام دو پروژه تحقیقاتی ملی هند در دانشگاه میسور، عضویت در انجمن ملی بیوتکنولوژی ایران و شرکت در کنفرانس‌ها و کارگاه‌های تخصصی مختلف، گوشه‌ای از افتخارات و فعالیت‌های علمی این دانشجوی ایرانی در طول دو سال گذشته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
به‌خاطر چند متر زمین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم