نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

افتتاح ۵ بیمارستان دانشگاه آزاد تا پایان سال

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور در بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی امام سجاد (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از نزدیک در جریان ساخت و احداث این بیمارستان قرار گرفت.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای بازدید از واحد تبریز دانشگاه آزاد اسلامی و گفتگو و ملاقات با نماینگان و مسئولان این واحد، به اتفاق هیأت همراه عازم بیمارستان امام سجاد (ع) شد تا از نزدیک در جریان مراحل ساخت و احداث این بیمارستان قرار گیرد.

بر اساس این گزارش، بیمارستان ۱۳۲ تختخوابی امام سجاد (ع) در زمینی به مساحت ۳ هکتار در فضایی به مساحت ۲۰هزار مترمربع در حال احداث است. این بیمارستان در سالهای گذشته تنها ۵۳ درصد رشد فیزیکی داشته اما در یک سال گذشته با بیش از ۳۰درصد پیشرفت فیزیکی، به مرز ۸۵درصد رسیده که با برنامه ریزی های انجام شده، تا ۲۲ بهمن سال جاری جهت تجهیز تحویل داده خواهد شد.

۵ بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان سال جاری افتتاح می شود

دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در جریان بازدید از این بیمارستان با بیان اینکه برای اتمام احداث ساختمان این بیمارستان در حدود ۶ میلیارد تومان بودجه نیاز است، گفت: امیدوارم با همکاری نمایندگان محترم شهر تبریز در مجلس شورای اسلامی و رایزنی با وزارت بهداشت و درمان مراجل تجهیز این بیمارستان به اتمام رسد تا هرچه زودتر مردم عزیز شهر تبریز از خدمات این بیمارستان بهره مند شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: هماهنگی و همکاری وزارت بهداشت در تجهیز بیمارستان امام سجاد (ع) به ویژه در زمینه ارائه تسهیلات ارزی و اختصاص ارز مبادله ای به دانشگاه آزاد اسلامی برای خرید و واردات تجهیزات ضروری به نظر می رسد.

دکتر میرزاده از بهره برداری ۵ بیمارستان در سال جاری از سوی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: به لطف خداوند و به همت تمام مسئولان ۵ بیمارستان در شهرهای تهران، تبریز، اردبیل، کازرون و کلینیک دندانپزشکی بروجرد تا پایان سال جاری افتتاح شده و آماده خدمات رسانی به مردم عزیز خواهد بود.

در جریان این سفر دکتر رهنما (معاون برنامه ریزی)، حجت الاسلام قلی زاده (رییس سازمان سما)، مهندس محسن هاشمی(معاون عمرانی)، حجت الاسلام عسگری(معاون امور مجلس)، دکتر کاردار(معاون دانشجویی)، دکتر انگجی(معاون بین الملل)، دکتر علوی فاضل (معاون سنجش و پذیرش)، مهندس ابریشمی نیا(معاون اداری مالی)، دکتر شایانفر(رییس مرکز امور هیات امنا)، دکتر مصدق(مدیرکل امور حقوقی)، دکتر ذاکر(مشاور اجرایی)، مازندرانی (مدیر مسئول روزنامه فرهیختگان) و جمشیدی (سرپرست خبرگزاری آنا)، دکتر میرزاده را همراهی می کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم