نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

افتتاح کلینیک آموزشی، پژوهشی و درمانی دانشگاه آزاد

کلینیک تخصصی آموزشی، پژوهشی و درمانی دانشگاه آزاد افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاهی ایسنا، کلینک تخصصی آموزشی و پژوهشی و خدمات بهداشتی و درمانی قدس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد ، دکتر لاریجانی، قائم مقام رییس دانشگاه آزاد در حوزه علوم پزشکی و دکتر مصداقی نیا معاون دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد و جمعی از اساتید این حوزه افتتاح شد .

این کلینیک شامل بخش‌های اعصاب، جراحی عمومی، داخلی، دندانپزشکی ، رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایشگاه، اتاق عمل و داروخانه است، همچنین در این مراسم مرکز تحقیقات عوامل اجتماعی موثر در سلامت که در محوطه این کلینیک واقع شده نیز افتتاح شد.

در حاشیه این مراسم دکتر حسین ملک افضلی مشاور واحد علوم پزشکی تهران و رئیس این مرکز در سخنانی اظهار کرد: بیماریهای غیر واگیردار مشکل اصلی ما در کشور است که ریشه آن در سبک زندگی است و ما امروز گرفتار شیوه‌ زندگی هستیم.

وی با اشاره به این که عوامل تعیین کننده‌ اجتماعی سلامت از جمله عواملی هستند که در این مرکز مورد شناسایی قرار می‌گیرند گفت:‌امیدواریم از طریق ارتباط با دیگر سازمان‌ها ، نظیر شهرداری، و همچنین سازمانهای بین‌المللی یک جمعیت الگو از خانواده‌های متوسط ساکن این منطقه ایجاد کنیم تا شیوه‌ زندگی آنها الگویی برای کاهش بیماری‌های غیر واگیردار باشد.

ملک‌افضلی در پایان گفت:‌اولین پروژه‌ی اجرایی ما پروژه‌ی مزدک یعنی محیط دوستدار کودک است که بر اساس آن به کودکان آموزش می‌دهیم دوستدار محیط زیست باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم