نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

افتتاح پروژه های آموزشی دانشگاه آزاد همزمان با دهه مبارک فجر

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با ایام دهه مبارک فجر ضمن بازدید از پروژه های عمرانی واحدهای دانشگاهی، پروژه های مختلف علمی آموزشی و ورزشی را افتتاح کرد.

به گزارش خبرگزاری سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، مهندس محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم افتتاح مرکز رشد واحدهای فن‌آور، سالن اجتماعات امام خمینی (ره) با ظرفیت ۷۰۰ نفر و کارگاه قارچ واحد شهرکرد که با حضور معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی، معاون هماهنگی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان، هیئت رئیسه و مسئولان استانی برگزار شد، گفت: دانشگاه آزاداسلامی دارای امکانات بسیار وسیع و پیشرفته‌ای در سراسر کشور است و فضای آموزشی دانشگاه از استاندارد سرانه در خیلی از واحد‌ها عبور کرده است.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد هم یکصد هزار متر مربع ساخت و ساز در فضای ۵۰ هکتاری انجام شده است.

وی تصریح کرد: تعداد دانشجویان این واحد دانشگاهی حدود ۱۰هزار نفر است که توانسته استاندارد نزدیک به۲۰ متر مربع برای هر دانشجو را رعایت کند.

معاون عمرانی اظهار کرد: نگرانی در مورد فضاهای آموزشی برای واحد شهرکرد نیست؛ لذا توسعه تحصیلات تکمیلی در این واحد دانشگاهی به راحتی قابل انجام است.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ریاست دانشگاه دکتر میرزاده و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی تأکید دارند که از امکانات دانشگاه برای توسعه تحصیلات تکمیلی استفاده شود.

وی با توجه به تعداد ۶۵ هزار نفری اعضای هیات علمی دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور، تصریح کرد: ان شاء‌الله در دو سال آینده مجموعاً ۵۰۰۰ نفر عضو هیئت علمی جدید به مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اضافه خواهد شد و هیچگونه نگرانی در مورد امکانات و استاندارد فضاهای آموزشی در دانشگاه برای ایجاد و توسعه تحصیلات تکمیلی اعم از کارشناسی‌ ارشد و دکتری وجود ندارد.

هاشمی گفت: با حمایت دولت و مجلس امیدواریم که دانشگاه آزاد اسلامی بتواند برای توسعه تحصیلات تکمیلی در تمامی واحدهای دانشگاهی سراسر کشور گام‌های موثری را بردارد.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد بیان کرد: دانشگاه آزاد شهرکرد یکی از قدیمی‌ترین و بهترین واحدهای جامع کشوری است که دارای امکانات بسیار بالا از جمله ۲۵۰ عضو هیئت علمی تمام ‌وقت، کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های تخصصی و امکانات آموزشی و رفاهی استاندارد است.

هاشمی تصریح کرد: با وجود این امکانات پیشرفته، توسعه تحصیلات تکمیلی در این واحد دانشگاهی به جد قابل پیگیری و اجرا است.

مرکز رشد واحدهای فن‌آور دومین مرکز رشد در استان چهارمحال و بختیاری، سالن اجتماعات ۷۰۰ نفری حضرت امام خمینی (ره) و اولین کارگاه قارچ در دانشگاه‌های استان از جمله پروژه هایی بودند که همزمان با ایام‌الله دهه فجر از سوی مهندس محسن هاشمی و حجت‌الاسلام دکتر علی عسگری به بهره‌برداری رسید.

بازید معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از پروژه‌های واحد بروجن

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مهندس محسن هاشمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن حضور یافت.

در این بازدید که با استقبال هیات رییسه، استادان و کارکنان واحد بروجن همراه بود، معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از پروژه های در حال احداث نظیر مسجد دانشگاه با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی، سردر جدید واحد و ساختمان آموزشی بازدید کرد.

هاشمی در جمع اعضای هیات رئیسه واحد بروجن با تشکر از تلاش های انجام گرفته در راستای پیشرفت دانشگاه، پیشنهادهایی را درخصوص بهره برداری از زمین‌های بایر برای ایجاد درآمد برای واحد عنوان کرد.

پروژه‌های ساختمان جدید آموزشی واحد بروجن با متراژ ۳۸۰۰ متر مربع در چهار طبقه و سردر ورودی با متراژ ۱۸۶ متر مربع در مرحله تحویل موقت و آماده بهره برداری است.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از واحد تیران بازدید کرد/افتتاح مجتمع ورزشی پوریای ولی

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی به همراه مدیران عمرانی سازمان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تیران بازدید کرد.

مهندس محسن هاشمی از پروژه های نیمه تمام واحد تیران بازدید و راهکارهایی برای تکمیل پروژه های در حال احداث این واحد ارائه کرد.

وی از ساختمان آموزشی، کارگاه ها، آزمایشگاه ها و امکانات آموزشی و کمک آموزشی واحد بازدید و امکانات موجود در این واحد را مطلوب دانست.

مجتمع ورزشی پوریای ولی در این بازدید افتتاح شد، این مجموعه شامل زمین والیبال، بسکتبال و زمین چمن فوتبال و دستگاههای آمادگی جسمانی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع است.

دکتر کامران امینی رئیس واحد تیران در این جلسه اولویت های واحد را رشد دانشگاه از نظر کمی و کیفی در ابعاد آموزشی، پژوهشی، عمرانی و توجه به مسائل فرهنگی دانشجویان دانست.

واحد تیران در غرب استان اصفهان واقع شده و دارای ۲۳۰۰ نفر دانشجو است که در ۳۸ رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد گفت: وجود پتانسیل‌های بالای گردشگری در شهر یاسوج و برخورداری از آب و هوای مناسب می‌تواند زمینه جذب هرچه بیشتر دانشجویان در دانشگاه آزاد یاسوج را فراهم آورد.

مهندس محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد به همراه مهندس گودرز بیات مدیرکل طرح‌های عمرانی و مهندس کمایی مدیرکل املاک و مستغلات دانشگاه آزاد از سایت‌های مختلف دانشگاه آزاد واحد یاسوج از جمله سایت پردیس این دانشگاه بازدید کردند.

هاشمی با توجه به ظرفیت‌های قابل قبول شهر یاسوج در زمینه جذب دانشجو گفت: وجود پتانسیل‌های بالای گردشگری و برخورداری از آب و هوای مناسب می‌تواند زمینه جذب هرچه بیشتر دانشجویان در این دانشگاه را فراهم آورد.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد بیان کرد: دانشگاه آزاد با تمام توان در صدد برطرف کردن مشکلات عمرانی پیش روی دانشگاه‌ها در سطح کشور است.

وی با تاکید بر توجه به کیفیت ساخت و ساز‌ها در طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد یاسوج گفت: حل مشکلات زیربنایی سایت پردیس دانشگاه آزاد یاسوج و تکمیل هرچه سریع‌تر این سایت در دستور کار دانشگاه آزاد قرار دارد.

ضرورت ساماندهی پروژه‌های عمرانی واحدهای دانشگاهی متناسب با نیاز دانشجویان

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پروژه‌های عمرانی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی باید متناسب با نیازهای دانشجویان برنامه‌ریزی و ساماندهی شود.

محسن هاشمی رفسنجانی در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر با حضور مدیران کل طرح های عمرانی و املاک و مستغلات دانشگاه، معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، رئیس واحد خمینی‌شهر و در جمع هیأت رئیسه و کارکنان واحد شاهین‌شهر هدف از سفر به استان اصفهان را رسیدگی و نظارت بر پروژه های عمرانی و اجرایی در دست احداث واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان دانست.

وی خاطرنشان کرد: شناسایی نقاط ضعف و قوت پروژه های عمرانی در دستور کار حوزه معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد و درصدد هستیم مشکلات احتمالی را در راستای ایجاد و ساماندهی فضاهای رفاهی، آموزشی و ورزشی برای دانشجویان برطرف کنیم.

وی افزود: اجرای پروژه های عمرانی باید به منظور توسعه فضاهای مناسب برای ایجاد محیطی آرام و پرنشاط در راستای ادامه تحصیل دانشجویان انجام شود.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به ضرورت ایجاد بسترهای مناسب برای جذب دانشجو در واحدهای دانشگاهی تصریح کرد: انجام تصمیم گیری درست و مناسب و اولویت بندی طرح های عمرانی مطابق با سایت پلان مصوب شده در حوزه معاونت عمرانی سازمان مرکزی همواره باید مد نظر روسای واحدهای دانشگاهی قرار گیرد.

هاشمی توجه به کیفیت سازه های عمرانی دانشگاه ها را امری مهم و ضروری دانست و افزود: یکی از اهداف و برنامه های معاونت عمرانی کیفی سازی و بهبود پروژه های عمرانی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی است و خواستار توجه ویژه مسئولان دانشگاه ها هستیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در ادامه این نشست سید حمیدرضا رئیس السادات سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر با ارائه گزارش اجمالی از روند فعالیت های علمی و پژوهشی واحد شاهین شهر به بیان اهداف و پروژه های عمرانی دانشگاه پرداخت.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر در زمینی به مساحت ۲۷ هکتار دارای ۷۵۰۰ مترمربع فضای آموزشی و اداری و خدماتی است و اکنون دارای ۲۳ رشته تحصیلی مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و پیوسته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم