نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

افتتاح آزمایشگاه گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اراک در سال آینده

آزمایشگاه گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی از سال آینده پذیرای دانشجویان داروسازی خواهد بود.

دکتر غلامرضا نادری رئیس مرکز تحقیقات گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مرکزی، با اشاره به فعالیت‌های گسترده این مرکز در دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی اراک اظهار کرد: آزمایشگاه دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد با جدیت تمام در حال فعالیت است.

وی تصریح کرد: این آزمایشگاه به صورت تخصصی در حوزه گیاهان دارویی فعالیت خواهد داشت و سال آینده در اختیار دانشجویان جدیدالورود داروسازی قرار خواهد گرفت تا در بخش شناسایی و بانک ژن گیاهان دارویی اطلاعاتی دریافت کنند.

نادری با اشاره به برگزاری کارگاه‌های مختلف و دوره‌های آموزشی تخصصی گیاهان دارویی گفت: این کارگاه‌های آموزشی با مجوز موسسه جنگل‌ها و مراتع در حال برگزاری است. امسال یک دوره برگزار شد و درخصوص شناسایی، روش‌های استخراج اسانس و یا عصاره گیاه و عرق‌گیری اطلاعات مفیدی در این کارگاه ارائه شد. سال آینده نیز با کمک بسیج اساتید استان مرکزی این کارگاه‌ها ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز تحقیقات گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک تأکید کرد: این دوره‌ها به همت تیم تحقیقات گیاهان دارویی دانشگاه و البته با حمایت دانشگاه آزاد اراک و همکاری دانشکده‌های فنی، شیمی، میکروبیولوژی، پزشکی و داروسازی و در رأس آن دانشکده کشاورزی دانشگاه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم