نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعلام نتایج بیست و نهمین دوره مسابقات قرآنی دانشجویان پیام نور در هفته آخر آبان

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه بیست و نهمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت که به میزبانی دانشگاه پیام‌نور برگزار شده به مرحله داوری رسیده است گفت: نتیجه داوری آثار ارسال شده به این جشنواره ۲۰ الی ۲۳ آبان‌ماه اعلام می‌شود.

فاطمه رضایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایزان(ایسنا)، با بیان اینکه این جشنواره در ۶ بخش برگزار می‌شود، افزود: این ۶ بخش شامل بخش شفاهی، کتبی، هنری،ادبی، پژوهشی و فناوری می‌شود. داوطلبان آثار خود را در بخش‌های دیگر فرستاده و همه آثار به همراه بخش شفاهی که در تاریخ ۲۰ الی ۲۳ آبان‌ماه برگزار می‌شود داوری خواهد شد.

وی درمورد شرکت‌کنندگان این جشنواره توضیح داد: این جشنواره بین دانشگاه‌های زیر نظر وزارت علوم، دانشگاه‌های زیر نظر وزارت بهداشت، دانشگاه جامع علمی کابردی، دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشگاه آزاد، دانشگاه علوم و معارف قرآنی، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه پیام‌نور برگزار می‌شود.

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام‌نور درمورد هدف از برگزاری جشنواره ملی قرآن اظهار کرد: جشنواره ملی قرآن و عترت با هدف نشر و گسترش فرهنگ متعالی قرآن کریم در دانشگاه‌ها از طریق ایجاد فضای رقابتی در میان دانشجویان هر ساله در رشته های مختلف قرآنی برگزار می شود .

رضایی با اشاره به سابقه این جشنواره گفت: اولین دوره ی مسابقات قرانی در سال ۱۳۶۴ توسط جهاد دانشگاهی پایه گذاری شد و تاکنون این مرکز متولی برگزاری بیست و پنج دوره از این مسابقات بوده است. در حال حاضر؛ بیست و هشت دوره ی جشنواره ی ملی قران و عترت به همت جهاد دانشگاهی؛ وزارت علوم ؛ تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، بسیج دانشجویی و دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور برگزار شده و میزبانی بیست و نهمین دوره این جشنواره بر عهده دانشگاه پیام نور است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم