نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعلام نتایج بیست و نهمین دوره مسابقات قرآنی دانشجویان پیام نور در هفته آخر آبان

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه بیست و نهمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت که به میزبانی دانشگاه پیام‌نور برگزار شده به مرحله داوری رسیده است گفت: نتیجه داوری آثار ارسال شده به این جشنواره ۲۰ الی ۲۳ آبان‌ماه اعلام می‌شود.

فاطمه رضایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایزان(ایسنا)، با بیان اینکه این جشنواره در ۶ بخش برگزار می‌شود، افزود: این ۶ بخش شامل بخش شفاهی، کتبی، هنری،ادبی، پژوهشی و فناوری می‌شود. داوطلبان آثار خود را در بخش‌های دیگر فرستاده و همه آثار به همراه بخش شفاهی که در تاریخ ۲۰ الی ۲۳ آبان‌ماه برگزار می‌شود داوری خواهد شد.

وی درمورد شرکت‌کنندگان این جشنواره توضیح داد: این جشنواره بین دانشگاه‌های زیر نظر وزارت علوم، دانشگاه‌های زیر نظر وزارت بهداشت، دانشگاه جامع علمی کابردی، دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دانشگاه آزاد، دانشگاه علوم و معارف قرآنی، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه پیام‌نور برگزار می‌شود.

سرپرست اداره کل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام‌نور درمورد هدف از برگزاری جشنواره ملی قرآن اظهار کرد: جشنواره ملی قرآن و عترت با هدف نشر و گسترش فرهنگ متعالی قرآن کریم در دانشگاه‌ها از طریق ایجاد فضای رقابتی در میان دانشجویان هر ساله در رشته های مختلف قرآنی برگزار می شود .

رضایی با اشاره به سابقه این جشنواره گفت: اولین دوره ی مسابقات قرانی در سال ۱۳۶۴ توسط جهاد دانشگاهی پایه گذاری شد و تاکنون این مرکز متولی برگزاری بیست و پنج دوره از این مسابقات بوده است. در حال حاضر؛ بیست و هشت دوره ی جشنواره ی ملی قران و عترت به همت جهاد دانشگاهی؛ وزارت علوم ؛ تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، بسیج دانشجویی و دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور برگزار شده و میزبانی بیست و نهمین دوره این جشنواره بر عهده دانشگاه پیام نور است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم