نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعلام رشته‌ها و مقاطع جذب دانشجویان خارجی در وب سایت انگلیسی دانشگاه علوم پزشکی تهران

مدیر توسعه امور بین‌المللی معاونت بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران، از اعلام اطلاعات جداول رشته‌ها و مقاطع پذیرنده دانشجویان خارجی در وب سایت انگلیسی معاونت بین‌الملل این دانشگاه خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا -منطقه دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر شعبانی در این زمینه گفت: تمامی دانشکده‌ها به منظور پذیرش دانشجویان خارجی در دوره‌های Degree-based و Certificate-based طی سال جاری اعلام آمادگی کرده‌اند. بر همین اساس از دانشکده‌ها خواسته شد وضعیت موجود خود را در زمینه پذیرش دانشجویان خارجی اطلاع دهند و در وب سایت معاونت بین‌الملل نیزصفحه‌ای به دانشکده‌ها اختصاص یافت که اطلاعاتی از دپارتمان‌ها، رشته‌های پذیرنده و مقاطع مختلف در آن‌ها موجود است.

وی در ادامه تصریح کرد: اغلب اطلاعات موجود در صفحات دانشکده‌ها، نیازمند بازنگری بود و نمی‌توانست به طور کامل پاسخگوی نیاز متقاضیان خارجی باشد. بر همین اساس معاونت بین‌الملل دانشگاه، اطلاعات تمامی دانشکده‌ها را استخراج کرد و در نهایت با تهیه جدولی به تفکیک هر یک از دانشکده‌ها، از آن‌ها خواست اطلاعات تکمیلی خود را به طور دقیق وارد کنند.

شیبانی با بیان اینکه با پیگیری‌های مکرر فاز نخست ورود اطلاعات با عنوان بروزرسانی جداول رشته‌ها و مقاطع پذیرنده دانشجویان خارجی در وب سایت انگلیسی معاونت بین‌الملل این دانشگاه انجام شد، گفت: این اطلاعات با همکاری معاونان بین‌الملل دانشکده‌ها و کارشناسان بین‌الملل معاونت بین‌الملل دانشگاه در بازه زمانی کمتر از یک ماه تکمیل شد. فاز دوم نیز به اطلاعات دپارتمان‌ها و رشته‌هایی که شامل شرح درس و سیلابس دروس است، مربوط می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم فاز دوم اطلاعات نیز ظرف یک ماه آینده به پایان برسد تا شاهد اطلاعات سازمان‌دهی شده در وب سایت انگلیسی معاونت بین‌الملل باشیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم