نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دکتری تخصصی آزاد از ساعت ۱۹ امروز

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام اسامی پذیرفته شدگان ۱۹۶ رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی امروز سه شنبه ساعت ۱۹:۰۰ خبرداد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکترعلوی فاضل با اعلام این خبرگفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از نتیجه خود مطلع شوند. پذیرفته شدگان می بایست در روزهای شنبه ۲۲ و یکشنبه ۹۳ شهریور به واحدهای پذیرفته شده مراجعه کنند.

معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اشاره به ایجاد رشته محل‌های جدید در مقطع دکتری تخصصی گفت: امکان انتخاب رشته/ محل مجدد به داوطلبان حائز شرایط، داده شده است و علاقه‌مندان می توانند از ساعت ۱۶:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۹ شهریور با مراجعه به پایگاه الکترونیکی معاونت سنجش و پذیرش نسبت به انتخاب رشته/محل جدید اقدام کنند.

وی در پایان گفت: پذیرفته شدگان می بایست برای مراجعه جهت ثبت نام مدارکی شامل: اصل و کپی کارت ملی، اصل و کپی شناسنامه، شش قطعه عکس ۴ × ۳ با پشت زمینه سفید (برای مشمولین ۱۲ قطعه عکس)، مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص می کند و مدرک تحصیلی یا گواهی موقت کارشناسی ارشد را به همراه داشته باشند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم