نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعلام اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت بورسیه آزمون ارشد ۹۳

مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته‌محل‌های بورسیه و دارای شرایط خاص آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۳ خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه فهرست اسامی تعداد ۲۲ هزار و ۷۹۵ نفر به عنوان معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه و سایر مراحل گزینش کدرشته‌ محل‌های بورسیه و دارای شرایط خاص آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ اعلام شد گفت: از این تعداد ۱۰ هزار و ۳۷۹ نفر زن و ۱۲ هزار و ۴۱۶ نفر مرد هستند.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از فهرست اسامی مطلع شوند.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: همچنین تاریخ مصاحبه و مراحل گزینش در هریک از کدرشته محل‌های مذکور به همراه برنامه زمانی شرکت در آزمون مرحله دوم یعنی آزمون تشریحی یا پروژه عملی کد رشته‌های ۱۳۵۰، ۱۳۵۱ ، ۱۳۵۲ ، ۱۳۵۶ ، ۱۳۵۷ ، ۱۳۵۸،‌۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ برای داوطلبانی که مبادرت به انتخاب حداقل یکی از کد رشته محل‌های مذکور کرده‌اند روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

توکلی تصریح کرد: همه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه و سایر مراحل گزینش کد رشته محل‌های بورسیه و شرایط خاص و همچنین داوطلبانی که باید در آزمون تشریحی یا پروژه عملی شرکت کنند لازم است براساس برنامه زمانی مذکور که در اطلاعیه همراه با اعلام نتایج منتشر شده است اقدام کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم