نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعلام آمادگی رییس دانشگاه فردوسی مشهد برای بررسی طرح‌های کاهش آسیب‌های اجتماعی

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دانشگاه فردوسی برای ارائه پژوهش‌های عملیاتی در زمینه کاهش بروز آسیب‌های اجتماعی اعلام آمادگی می‌کند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، منطقه خراسان، دکتر محمد کافی در نخستین کنگره ملی دانشجویی کجروی‌های اجتماعی، ضمن قدردانی از عوامل اجرایی این کنگره، بیان کرد: اگر بناست دانشگاه، دانشگاه پاسخگو باشد و نقش خود را در جامعه ایفا کند، برگزاری چنین همایش‌هایی می‌تواند نقش دانشگاه را در جامعه پررنگ کند.

وی در ادامه به برخی از ویژگی‌های خاص این کنگره ملی اشاره کرد و افزود: در این همایش، دانشجویان محور اصلی کار بودند و نهادهای اجرایی زیادی در برگزاری آن نقش داشتند و افرادی که به دنبال آسیب شناسی مسائل اجتماعی هستند، دور یکدیگر نشستند تا بتوانند با همفکری، به شیوه‌هایی برای کاهش کجروی‌های اجتماعی دست یابند.

کافی ضمن اعلام آمادگی دانشگاه برای ارائه پژوهش‌های عملیاتی در زمینه کاهش بروز آسیب‌های اجتماعی، تصریح کرد: گروه علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی با تمام توان آماده خدمت برای آسیب شناسی و ارائه راه حل‌های منطبق با فرهنگ استان و کشور برای کاهش کجروی‌های اجتماعی است.

رئیس دانشگاه فردوسی ادامه داد: امیدواریم شاهد کاهش روزبه‌روز کجروی‌های اجتماعی و حرکت به سمت جامعه‌ای شاداب و مولد باشیم؛ امیدواریم با برنامه‌ریزی برای برگزاری دومین سری این کنگره ملی، بتوانیم به صورت مداوم این روند را ادامه دهیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم