نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعلام آمادگی ایران برای همکاری های علمی و آموزشی با گینه بیسائو

وزیر علوم در دیدار با وزیر علم و تکنولوژی گینه بیسائو، در زمینه گسترش همکاری های علمی و آموزشی با این کشور اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر محمد فرهادی در ابتدای این دیدار که در حاشیه اجلاس وزرای علوم کشورهای جنبش غیرمتعهد در محل وزارت علوم برگزار شد،گفت: ما آماده همکاری در زمینه‌های علمی و آموزشی هستیم و در این راستا ۱۰ بورسیه را به دانشجویان گینه‌ای اعطا می‌کنیم.

خانم داکوستا سوآرز سندو مارسا اودت، در مورد برگزاری انتخابات در کشور گینه اظهار کرد: رویداد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۴ و تشکیل دولت رویداد بسیار مهمی برای ما بود. این اجلاس فرصتی را ایجاد کرد تا بتوانیم کار خود را در جهت تقویت‌ همکاری های جنوب- جنوب پیش ببریم.

وزیر علم و تکنولوژی کشور گینه بیسائو ادامه داد: کشور گینه از نظر فناوری، علوم و تحقیقات علمی در منطقه مقداری از کشورهای دیگر عقب‌تر است. به همین دلیل با علاقه و توجه به سخنان وزیر علوم گوش فرا دادم. ما علاقه به اعزام دانشجو و همکاری‌های بیشتر با ایران داریم.

خانم داکوستا سوآرز سندو مارسا اودت در مورد اعطای بورس به دانشجویان این کشور گفت: ما سعی می‌کنیم بهترین‌ها را برای اعزام به ایران انتخاب کنیم و در زمینه‌های مختلف مهندسی ریاضی و… علاقه‌مند به اعزام دانشجو به ایران هستیم.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم