نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعزام کاروان‌های عمره‌ دانشجویان خراسان‌رضوی تا پایان اردیبهشت‌

مدیر اجرایی ستاد عمره‌ی دانشجویی و اساتید خراسان‌رضوی گفت: هم‌اکنون شماری از کاروان‌های عمره به حج اعزام شده‌اند و دیگر کاروان‌ها نیز تا پایان اردیبهشت‌ماه به عمره مشرف می‌شوند.

وحید کاشفی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، اظهارکرد: متقاضیان عمره دانشجویی دانشگاه‌های خراسان رضوی در هشت کاروان طبقه‌بندی شدند که پنجم و دهم فروردین ماه اولین کاروان‌های اساتید دانشگاهی اعزام شدند.

وی ادامه داد: علاوه بر این، سه کاروان نیز برای دانشجویان متاهل در نظر گرفته شده که یکی از این کاروان‌ها ۱۵ فروردین اعزام شد؛ سایر کاروان‌های دانشجویان متاهل نیز در تاریخ ۲۰ و ۳۰ فروردین ماه سال جاری به شهرهای زیارتی عربستان خواهند رفت.

مدیر اجرایی ستاد عمره دانشجویی و اساتید خراسان رضوی با اشاره به سایر کاروان‌های عمره دانشجویی تصریح کرد: همچنین سه کاروان برای دانشجویان مجرد مرد در نظر گرفته شده که در تاریخ‌های ۱۴، ۱۹ و ۲۹ اردیبهشت ماه اعزام می‌شوند.

کاشفی در پاسخ به این سوال که تعداد متقاضیان و سهمیه اعزام عمره در سال ۹۳ چه میزان افزایش داشته است؟ گفت: تعداد سهمیه‌ها نسبت به سال گذشته افزایش زیادی نداشته و تفاوت اندکی که نسبت به سال گذشته وجود دارد، به جهت تاسیس دانشگاه‌های جدید در استان است.

وی اضافه کرد: با این حال برای هر دسته از دانشجویان مجرد و متاهل تعداد ۱۵۰ سهمیه افزایش داشته‌ایم که در مجموع ۳۰۰ سهمیه بیشتر از سال گذشته خواهد بود.

مدیر اجرایی ستاد عمره دانشجویی و اساتید خراسان رضوی در بخش دیگری از این گفت‌وگو در خصوص میزان هزینه لازم برای اعزام متقاضیان به حج خاطرنشان کرد: به طور میانگین اعزام هر نفر بین دو تا دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان هزینه دربر دارد که در این میان به هر متقاضی ۶۰۰ هزار تومان وام کمک هزینه سفر عمره از سوی بانک ملت اعطا شده است.

کاشفی اظهار کرد: همچنین پیش از اعزام دانشجویان و اساتید به حج، کلاس‌های زیادی برای آماده‌سازی ایشان برگزار شده است که این کلاس‌ها پس از سفر حجاج ادامه خواهد یافت تا دستاوردهای این سفر معنوی جاودانه بماند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم