نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعزام کاروان‌های دانشگاهیان به عمره تا ۲۹ اردیبهشت ادامه دارد

رییس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان کشور با اعلام این که تاکنون ۵۲۵۰ نفر از دانشسگاهیان به حج عمره اعزام شده‌اند، گفت: به طور کلی در این دوره تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۷ هزار نفر از اساتید و دانشجویان به مکه مکرمه اعزام می‌شوند.

حجت السلام فقیهی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهارکرد: حج عمره دانشگاهیان امسال از ۲ فروردین ماه آغاز شده و تا ۲۹ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و در حال حاضر مرحله اول به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه تا کنون اکثر اساتید به مکه مکرمه اعزام شده‌اند، افزود: اساتید از ۲ فروردین ماه تا ۱۲ فروردین اعزام شده‌اند که فقط تعداد اندکی از اساتید سه نفره باقی مانده‌اند که اعزام می‌شوند. هم چنین اعزام کاروان‌های متاهلین از ۱۲ فروردین آغاز و تا هفتم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

فقیهی با اشاره به اینکه تا کنون ۳۵ کاروان دانشگاهی اعزام شده‌اند، اظهار کرد: اعزام مجردین از هفتم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا ۲۹ همین ماه ادامه خواهد داشت. به طور کلی در این دوره حدود ۳۰۰۰ نفر از اساتید همراه با خانواده‌هایشان، ۸۰۰۰ نفر از دانشجویان متاهل و ۷۰۰۰ نفر از دانشجویان مجرد به حج عمره اعزام می‌شوند که تا این لحظه حدود ۵۲۵۰ نفرآنان اعزام شده‌اند.

رئیس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان کشور با اشاره به زمان ثبت نام دوره‌ بعدی اعزام حج عمره دانشگاهیان گفت: ثبت نام دوره بعدی حج عمره دانشجویی، از مهرماه امسال آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه تا کنون اکثر اساتید به مکه مکرمه اعزام شده‌اند افزود: اساتید سه نفره مانده‌اند که طی روزهای آینده اعزام می‌شوند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم