نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعزام کاروان‌های دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا فقیهی در این باره گفت: اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات شهرهای مقدس (نجف، کربلا، کاظمین) از روز۲۰ اسفند ماه با اعزام دو کاروان از استان لرستان آغاز شده و با اعزام کاروان های دانشگاهی از استان های کرمان،مازندران، تهران و اصفهان ادامه یافت.

به گفته وی، هم اکنون ۱۰ کاروان در دو شهر مقدس نجف اشرف و کربلای معلی حضور دارند.در این دوره بیش از ۳۵۰۰ نفر از دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام می‌شوند و روزانه سه کاروان تا ۲۰ فروردین سال ۹۴ به عتبات اعزام خواهند شد.

وی تصریح کرد: زائرین هفت شب را در شهرهای مقدس عراق در هتل متمرکز دانشجویی اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای مقدس نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین خواهند پرداخت.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان به برنامه های زیارتی سفر اشاره کرد و گفت:زیارت مسجد سهله، مسجد کوفه، بازدید از قبرستان وادی السلام، بیت حضرت امام (ره)،کتابخانه کاشف الغطاء و … از جمله برنامه‌های زیارتی زائران دانشجوی ایرانی در عتبات عالیات خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، فقیهی در خصوص برنامه های فرهنگی سفر عتبات دانشجویی اظهار کرد: کاروان های عتبات دانشجویی یک جلسه توجیهی-آموزشی قبل از سفر خواهند داشت و به زائرین یک بسته فرهنگی شامل نشریه هشت بهشت، کتاب فرزانگان حرم و لوح فشرده راهیان آسمان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم