نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعزام کاروان‌های دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا فقیهی در این باره گفت: اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات شهرهای مقدس (نجف، کربلا، کاظمین) از روز۲۰ اسفند ماه با اعزام دو کاروان از استان لرستان آغاز شده و با اعزام کاروان های دانشگاهی از استان های کرمان،مازندران، تهران و اصفهان ادامه یافت.

به گفته وی، هم اکنون ۱۰ کاروان در دو شهر مقدس نجف اشرف و کربلای معلی حضور دارند.در این دوره بیش از ۳۵۰۰ نفر از دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام می‌شوند و روزانه سه کاروان تا ۲۰ فروردین سال ۹۴ به عتبات اعزام خواهند شد.

وی تصریح کرد: زائرین هفت شب را در شهرهای مقدس عراق در هتل متمرکز دانشجویی اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای مقدس نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین خواهند پرداخت.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان به برنامه های زیارتی سفر اشاره کرد و گفت:زیارت مسجد سهله، مسجد کوفه، بازدید از قبرستان وادی السلام، بیت حضرت امام (ره)،کتابخانه کاشف الغطاء و … از جمله برنامه‌های زیارتی زائران دانشجوی ایرانی در عتبات عالیات خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک، فقیهی در خصوص برنامه های فرهنگی سفر عتبات دانشجویی اظهار کرد: کاروان های عتبات دانشجویی یک جلسه توجیهی-آموزشی قبل از سفر خواهند داشت و به زائرین یک بسته فرهنگی شامل نشریه هشت بهشت، کتاب فرزانگان حرم و لوح فشرده راهیان آسمان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
تحصیل ۲۵۰۰ دانشجوی زابل در مقطع تحصیلات تکمیلی
ارتقاء ۴ موسسه غیردولتی به دانشگاه/عدم صدور مجوز تاسیس موسسه آموزش عالی
همایش “پایداری خانواده، تعالی جامعه” برگزار می شود
احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم