نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اعتبار ۲ میلیارد تومانی برای پرداخت وام به دانشجویان دانشگاه لرستان

کارشناس صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه لرستان از پرداخت۲ میلیارد وام به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه لرستان،
امیر پارسا در جمع خبرنگاران گفت: از طریق صندوق وام دانشجویان مستعد و محروم بنیاد علوی ۲۰۰ میلیون تومان وام به دانشجویان دانشگاه لرستان پرداخت شد.

وی بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه‌ای که بین دانشگاه لرستان و بنیاد علوی منعقد شده است این بنیاد، وام به دانشجویان این دانشگاه پرداخت کرد. این اعتبار طی دو مرحله به دانشجویان دانشگاه لرستان اختصاص یافته است.

پارسا یادآور شد: ۱۰۰ میلیون تومان از این تسهیلات در مرحله اول به حساب ۱۰۰ نفر و در مرحله دوم که اخیرا صورت گرفته است نیز ۱۰۰ میلیون تومان به حساب ۱۵۰ نفر از دانشجویان واریز شده است.

کارشناس صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه با اشاره به اینکه این تسهیلات به صورت قرض‌الحسنه و با کارمزد چهار درصد پرداخت شده است، اظهار کرد: در قالب این تسهیلات به دانشجویان کارشناسی ۶۵۰ هزار تومان، کارشناسی ارشد ۹۵۰ هزار تومان و دکترا یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد: دانشجویانی که از این تسهیلات بهره‌مند شده‎اند ‎باید تا پیش از فارغ التحصیلی وام دریافتی را با پرداخت ماهیانه ۲۶ هزار تومان تسویه کنند.

پارسا گفت: زوج‌های دانشجوی دانشگاه لرستان می‎توانند تا ۱۰ دی ماه جهت بهره‎مندی از وام ۱٫۵ میلیون تومانی ازدواج دانشجویی به این صندوق مراجعه کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم