نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اضافه شدن زمین های اطراف دانشگاه امیرکبیر به سایت دانشگاه طی ۵ سال آینده

رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه جامعه دانشگاهی نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران داشته اند، گفت: امروز رسالت جامعه دانشگاهی ارتقا علمی و رفع نیازهای جامعه است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر احمد معتمدی در مراسم جشن تقدیر از کارکنان نمونه دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مناسبت ایام دهه فجر افزود: دانشگاهیان در زمان پیروزی انقلاب اسلامی نقش حرکت های انقلابی را داشتند و در زمان جنگ تحمیلی نیز دانشگاهیان همراه با دیگر اقشار جامعه از طریق فعالیت های علمی و حضور در جبهه ها کمک های فراوانی داشتند و امروز رسالت جامعه دانشگاهی ارتقا سطح علمی و رفع نیازهای جامعه است.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه صنعتی امیرکبیر نقش موثری در حرکت های انقلابی داشته است و در مبارزه علیه رژیم شاهنشاهی فعالیت های بسیاری انجام داده است.

رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه کرد: در زمان انقلاب کارمندان، دانشجویان و اساتید این دانشگاه همراه با یکدیگر برای پیروزی انقلاب اسلامی قدم برداشته اند.

معتمدی تاکید کرد: دانشگاه صنعتی امیرکبیر یکی از کانون های اصلی سخنرانی ها و برنامه های مربوط به انقلاب اسلامی بوده است.

وی با اشاره به لزوم رضایت ارباب رجوع در محیط های اداری گفت: در دانشگاه ها باید احترام دانشجویان و اساتید رعایت شود زیرا این موضوع بستری خواهد بود که اگر دانشجویان برای ادامه تحصیل به خارج از کشور نیز رفتند اما دوباره به کشور بازگردند.

دکتر عسگریان، معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این مراسم افزود: در تلاش هستیم تا با گسترش فعالیت شرکت های دانش بنیان بتوانیم درآمد پژوهشی دانشگاه را افزایش دهیم.

وی اضافه کرد: همچنین برنامه داریم با حفظ کیفیت درآمد حاصل از آموزش را نیز در این دانشگاه توسعه دهیم.

معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی امیرکبیر درخصوص توسعه فضای فیزیکی این دانشگاه نیز گفت: طی ۵ سال آینده زمین های اطراف دانشگاه صنعتی امیرکبیر را از طریق مذاکره، تفاهم نامه و یا معاوضه به سایت اصلی دانشگاه اضافه می کنیم.

عسگریان گفت: طی سال جاری مبالغی برای بازسازی و تقویت آزمایشگاه های دانشکده های دانشگاه اختصاص یافته که امیداوریم این بودجه در سال های آینده افزایش یابد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در پایان این مراسم از ۹۲ کارمند نمونه دانشگاه صنعتی امیرکبیر تقدیر شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم