نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اشاعه و توسعه فرهنگ و هنر در فضای دانشگاه‌ها

سرپرست حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه بر اشاعه و توسعه فرهنگ و هنر در فضای دانشگاه‌ها تاکید کرد.

هنگامه صفری در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، در حاشیه برگزاری نمایشگاه آثار هنری و تجسمی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، اظهار کرد: توسعه فرهنگ و هنر در فضای دانشگاه‌ها به شادابی و طراوت در دانشگاه کمک دوچندانی می‌کند.

وی افزود: در این نمایشگاه آثار هنری و تجسمی دانشجویان واحد کرمانشاه شامل بیش از ۲۰۰ اثر هنری در رشته‌های خط، نقاشی خط، رنگ روغن، آبرنگ، معرق، قلم زنی، قالی بافی به همت کانون دانشجویی ادب و هنر و دفتر فرهنگ اسلامی این دانشگاه برپاشد.

سرپرست حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، برپایی نمایشگاه‌های آثار هنری درسطح دانشگاه برای آشناسازی دانشجویان با رشته‌های مختلف هنری با توجه به سابقه تاریخی آن در کرمانشاه را مهم برشمرد.

صفری افزود: باید یک نمایشگاه دائمی در واحد کرمانشاه داشته باشیم و تلاش می‌کنیم در قالب طرح ماندگار فرهنگی ایجاد یک نمایشگاه دائمی را در دستور کار قرار دهیم.

سرپرست حوزه معاونت فرهنگی واحد کرمانشاه، هدف از برپایی این نمایشگاه اشاعه و توسعه فرهنگ وهنر درمیان دانشجویان عنوان کرد و گفت: این نمایشگاه به مدت یک هفته از ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت در سال آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی واحدکرمانشاه برپاست و بازدید از آن برای عموم آزاد است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم