نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اسکان ۹۰درصد دانشجویان متقاضی خوابگاه در خوابگاه‌های دولتی و خصوصی

معاون وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به مناسبت فرا رسیدن هفته خوابگاهها گفت: ۹۰ درصد دانشجویان متقاضی در خوابگاه های دولتی و بقیه در واحدهای بخش خصوص اسکان یافته اند که می توان با کمک خیرین و بخش خصوصی وضعیت خوابگاه ها را بهبود بخشید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه آذربیاجان شرقی، مجتبی صدیقی، در بیست و یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه ۲ کشور در دانشگاه تبریز دانشگاه تبریز را مشهدالشهدای دانشگاه های کشور و مهد بسیاری از اساتید و دانشمندان برجسته بیان کرد و گفت: با انتخاب دکتر پورمحمدی به عنوان رییس جدید، این دانشگاه یقینا روند رشد سریع تری را خواهد داشت.

وی افزود: این دانشگاه کارنامه قابل قبولی را در عرصه های مختلف به جای گذاشته است که این امر وجود اساتید برجسته و پتانسیل زیاد در این دانشگاه را نشان می دهد.

وی ادامه داد: کار در حوزه دانشجویی بسیار سخت بوده و دست اندرکاران و مسئولان این بخش باید وقت بیشتری بگذارند تا دانشجویان با رفاه بیشتری به تحصیل خود بپردازند.

معاون وزیر علوم،تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان همچنین با اشاره به مناسبت فرا رسیدن هفته خوابگاهها گفت: ۹۰ درصد دانشجویان متقاضی در خوابگاه های دولتی و بقیه در واحدهای بخش خصوص اسکان یافته اند که می توان با کمک خیرین و بخش خصوصی وضعیت خوابگاه ها را بهبود بخشید.

وی اظهار کرد: در حوزه خوابگاه ها تشکیل اتاق تندرستی، تقویت شورای خوابگاه ها، دفاتر مشاوره، اعطای تسهیلات بیشتر به دانشجویان مقاطع مختلف ضروری بوده و جزوء برنامه های وزارت علوم است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم