نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اسکان ۹۰درصد دانشجویان متقاضی خوابگاه در خوابگاه‌های دولتی و خصوصی

معاون وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به مناسبت فرا رسیدن هفته خوابگاهها گفت: ۹۰ درصد دانشجویان متقاضی در خوابگاه های دولتی و بقیه در واحدهای بخش خصوص اسکان یافته اند که می توان با کمک خیرین و بخش خصوصی وضعیت خوابگاه ها را بهبود بخشید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه آذربیاجان شرقی، مجتبی صدیقی، در بیست و یکمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه ۲ کشور در دانشگاه تبریز دانشگاه تبریز را مشهدالشهدای دانشگاه های کشور و مهد بسیاری از اساتید و دانشمندان برجسته بیان کرد و گفت: با انتخاب دکتر پورمحمدی به عنوان رییس جدید، این دانشگاه یقینا روند رشد سریع تری را خواهد داشت.

وی افزود: این دانشگاه کارنامه قابل قبولی را در عرصه های مختلف به جای گذاشته است که این امر وجود اساتید برجسته و پتانسیل زیاد در این دانشگاه را نشان می دهد.

وی ادامه داد: کار در حوزه دانشجویی بسیار سخت بوده و دست اندرکاران و مسئولان این بخش باید وقت بیشتری بگذارند تا دانشجویان با رفاه بیشتری به تحصیل خود بپردازند.

معاون وزیر علوم،تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان همچنین با اشاره به مناسبت فرا رسیدن هفته خوابگاهها گفت: ۹۰ درصد دانشجویان متقاضی در خوابگاه های دولتی و بقیه در واحدهای بخش خصوص اسکان یافته اند که می توان با کمک خیرین و بخش خصوصی وضعیت خوابگاه ها را بهبود بخشید.

وی اظهار کرد: در حوزه خوابگاه ها تشکیل اتاق تندرستی، تقویت شورای خوابگاه ها، دفاتر مشاوره، اعطای تسهیلات بیشتر به دانشجویان مقاطع مختلف ضروری بوده و جزوء برنامه های وزارت علوم است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم