نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

استیضاح وزیر علوم را سیاسی می دانیم/ آرامش دانشگاه بستر ساز تولید علم باشد

معاون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: وزارت آقای فرجی دانا در دولت اعتدال برای دانشگاه آزاد یک فصل جدید و فرصت مغتنمی بوده است و ایشان شخصیت علمی ، معتدل و کارآمدی است که کارآمدی خود را در حوزه آموزش عالی قبل از وزارت نیز اثبات کرده است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی عسگری با بیان اینکه دلایل استیضاح کنندگان سیاسی است گفت: ما استیضاح وزیر علوم را سیاسی می‌دانیم و ارزیابی عملکرد وزیر علوم در این مدت کوتاه کافی نیست و زمان بیشتری برای ارزیابی وزیر علوم از سوی نمایندگان نیاز است.

معاون حقوقی و پارلمانی دانشگاه آزاد گفت: دلایل استیضاح، افکار عمومی، نخبگان و هیات علمی دانشگاه‌ها را قانع نکرده است و ما در جلسه ای که در مجلس داشتیم به دوستان استیضاح‌کننده گفتیم که مسائل دانشگاه و مدیریت در دانشگاه پیچیدگی خاص خود را دارد و مدیریت حق دولت و وزیر علوم است.

عسگری با بیان این‌که دانشگاه، باشگاه سیاسی و شرکت سهامی نیست، گفت: تولید علم و فناوری در کشور به عوان یک مطالبه مطرح است و این موضوع نیز به روش معتدل نیاز دارد و آرامش دانشگاه می‌تواند بستر ساز خوبی برای علم باشد.

معاون حقوقی و پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در آستانه بازگشایی دانشگاه ها بنده این استیضاح را به صلاح نظام و دولت و حتی مجلس نمی‌دانم و معتقدم بدنه علمی و دانشگاهی و بدنه فراگیر دانشجویی کشور و حتی کارمندان از عملکرد آقای فرجی‌دانا رضایت دارند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم