نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

استخدام روانشناس و مددکار در دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان در حوزه خدمات دانشجویی، از آقایان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته‌های روانشناسی، مشاوره، مددکار اجتماعی، گرایشهای علوم تربیتی، علوم اجتماعی و مدیریت دولتی دعوت به همکاری کرده است.

به گزاش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دانشگاه صنعتی اصفهان در اجرای بخشنامه ۲۲۵۹۲/۱۵ وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به منظور افزایش کارائی مأموریتهای تصدی گری در حوزه خدمات دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان و به منظور ارائه خدمات متناسب در خوابگاه برادران از بین متقاضیان (مرد) دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در یکی از رشته های تحصیلی گروه روانشناسی ، مشاوره، مددکار اجتماعی، گرایشهای علوم تربیتی ، علوم اجتماعی و مدیریت دولتی ترجیحأ دارای سابقه کار که قادر به انجام وظیفه به صورت شیفت و نوبتکاری در روزهای عادی و تعطیل هستند دعوت به همکاری کرد.

داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این اطلاعیه می‌توانند مدارک مورد نیاز را از طریق پست الکترونیکی iut.ac.ir.kargozini@of حداکثر تا ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۳ ارسال و یا به اداره کارگزینی اتاق ۱۳۶ واقع در سازمان مرکزی دانشگاه تحویل و رسید مدارک را دریافت کنند. ( افرادی که از طریق پست الکترونیکی مدارک خود را ارسال می‌کنند پس از ۴۸ ساعت کاری با تماس با شماره تلفن۳۳۹۱۲۹۰۷ آقای یوسفیان از ارسال کامل مدارک مورد نیاز اطمینان حاصل کنند.)

زمان آزمون یا مصاحبه تخصصی متعاقبا به افراد متقاضی از طریق تماس تلفنی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم