نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

استخدام در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رشته‌های پزشک عمومی، پرستار، اتاق عمل، هوشبری، مامایی، آزمایشگاه تشخیص طبی، رادیولوژی و مدارک پزشکی استخدام می کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا در آذربایجان‌شرقی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تأمین نیروهای مورد نیاز خود بر اساس بند ب ماده ۲۰ قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی کشور از محل مجوزهای شماره ۶۱۱/۲۰۹/د و شماره ۸۹۸/۲۰۹/د معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تعداد ۱۰۰ نفر، افراد واجدالشرایط را از طریق آزمون کتبی در حیطه‌های عمومی و تخصصی پس از طی کردن مراحل گزینش به صورت پیمانی استخدام کند.

بر اساس آگهی استخدام پیمانی این دانشگاه، متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند حداکثر تا تاریخ دوم خرداد ماه نسبت به ثبت نام الکترونیکی به آدرس اینترنتی http://hrmnet.tbzmed.ac.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

کارت ورود به جلسه امتحان توانمندیهای عمومی و تخصصی درروزهای سه شنبه و چهار شنبه مورخه پنجم و ششم خردادماه از طریق سایت اینترنتی به آدرس http://hrmnet.tbzmed.ac.ir قابل چاپ خواهد بود. همچنین زمان ومحل برگزاری امتحان در هنگام توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم