نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

استان مرکزی، میزبان پنجمین جشنواره نشریات دانشجویی پیام‌نور ‌

مدیر فرهنگی پیام‌نور استان مرکزی از برگزاری پنجمین دوره جشنواره نشریات دانشجویان پیام‌نور سراسر کشور در استان مرکزی خبر داد.

مجید زاهدی‌پویا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی، با تأکید بر اینکه در این جشنواره نشریات دانشجویی، تنها دانشجویان پیام‌نور شرکت می‌کنند، گفت: این جشنواره از چهارم‌ تا ششم آذرماه در دانشگاه پیام‌نور اراک برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را ارج گذاردن به مکتوبات دانشجویی، ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه، تقویت و ترویج فعالیت‌های گروهی دانشجویی، ایجاد زمینه مناسب به منظور تجارب افکار، گسترش روحیه نقدپذیری و نقادی در دانشجویان، ایجاد ارتباط و تعامل بین دانشجویان و تقدیر از فعالان و برترین‌های این حوزه عنوان کرد.

زاهدی‌پویا بیان کرد: کسب رتبه‌های برتر نشریات دانشجویی در سال‌های ۹۰ تا ۹۳ و کسب تجارب لازم برای برپایی مراسم سبب شده تا پیام‌نور استان مرکزی از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه پیام‌نور کشور بعنوان میزبان برگزاری پنجمین دوره از این جشنواره انتخاب شود.

مدیر فرهنگی پیام‌نور استان مرکزی از راهیابی ۶۳ اثر از نشریات دانشجویان پیام‌نور استان به این جشنواره خبر داد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در سه سطح نشریات برتر، آثار برتر و آثار متناسب با شعار سال برگزار می‌شود به تشریح سطوح پرداخت و گفت: در بخش نشریات برتر در سه حوزه‌ فرهنگی، علمی تخصصی ویژه علوم انسانی و علمی تخصصی ویژه علوم‌پایه و فنی‌مهندسی، در بخش آثار برتر در سه حوزه مصاحبه، گزارش و طراحی و صفحه‌آرایی و در بخش شعار سال از نشریاتی که متناسب با شعار سال کار کرده‌اند تقدیر به عمل می‌آید.

دبیر اجرایی جشنواره تعداد کل آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره را ۲۷۰ اثر عنوان کرد و گفت: در مرحله داوری مقدماتی ۶۰ اثر به داوری نهایی راه‌ می‌یابند که در نهایت از این تعداد ۱۹ اثر بعنوان اثر قابل تقدیر در روز جشنواره معرفی می‌شوند.

زاهدی‌پویا در پایان عنوان کرد: داوری نهایی این دوره از جشنواره را داوران مطرح کشوری در حوزه نشریات و اساتید دانشگاهی برعهده دارند.

‌انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم