نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اسامی پذیرفته‌شدگان چندبرابر ظرفیت کد‌رشته محل‌های بورسیه، امشب اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان چندبرابر ظرفیت کد‌رشته محل‌های بورسیه تا ساعت ۲۰ امشب خبرداد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی و معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت کد‌رشته محل‌های بورسیه و دارای شرایط خاص در رابطه با ظرفیت‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از ساعت ۲۰ امروز (سه‌شنبه ۶ آبان‌ماه) روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار داده می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه تعداد این افراد ۲۷ هزار و ۲۱ نفر است در مورد پذیرفته‌شدگان توضیح داد: کلیه پذیرفته شدگان ضرورت دارد بر اساس مفاد اطلاعیه که همراه اسامی روی سایت قرار می‌گیرد با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به شرح مندرج در اطلاعیه در یکی از روزهای شنبه دهم یا یکشنبه یازدهم آبان‌ماه برای ثبت‌نام در کد رشته محل‌های قبولی به دانشگاه یا مؤسسات آموزش عالی که در آن پذیرفته شده‌اند مراجعه کنند.

وی تأکید کرد: پذیرفته‌شدگان توجه داشته باشند در صورتی که دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی تاریخی جز تاریخ ذکر شده را اعلام کرده باشد پذیرفته شده مذکور باید بر اساس برنامه زمانی دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌های بورسیه و دارای شرایط خاص توضیح داد: کلیه این افراد نیز لازم است از امشب برای اطلاع‌ از زمان و مکان شرکت در مصاحبه و سایر مراحل به سایت مؤسسه آموزش عالی مربوط به شرح در اطلاعیه مراجعه کنند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم