نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اسامی پذیرفته‌شدگان چندبرابر ظرفیت کد‌رشته محل‌های بورسیه، امشب اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان چندبرابر ظرفیت کد‌رشته محل‌های بورسیه تا ساعت ۲۰ امشب خبرداد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی و معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت کد‌رشته محل‌های بورسیه و دارای شرایط خاص در رابطه با ظرفیت‌های جدید و تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته محل‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از ساعت ۲۰ امروز (سه‌شنبه ۶ آبان‌ماه) روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار داده می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه تعداد این افراد ۲۷ هزار و ۲۱ نفر است در مورد پذیرفته‌شدگان توضیح داد: کلیه پذیرفته شدگان ضرورت دارد بر اساس مفاد اطلاعیه که همراه اسامی روی سایت قرار می‌گیرد با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به شرح مندرج در اطلاعیه در یکی از روزهای شنبه دهم یا یکشنبه یازدهم آبان‌ماه برای ثبت‌نام در کد رشته محل‌های قبولی به دانشگاه یا مؤسسات آموزش عالی که در آن پذیرفته شده‌اند مراجعه کنند.

وی تأکید کرد: پذیرفته‌شدگان توجه داشته باشند در صورتی که دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی تاریخی جز تاریخ ذکر شده را اعلام کرده باشد پذیرفته شده مذکور باید بر اساس برنامه زمانی دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌های بورسیه و دارای شرایط خاص توضیح داد: کلیه این افراد نیز لازم است از امشب برای اطلاع‌ از زمان و مکان شرکت در مصاحبه و سایر مراحل به سایت مؤسسه آموزش عالی مربوط به شرح در اطلاعیه مراجعه کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم