نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اساتید باید کارآفرین در اخلاق و رفتار باشند

نهمین طرح دانش‌افزایی و ضیافت اندیشه استادان و اعضای هیات علمی واحدهای خراسان رضوی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه خراسان، آیت‌الله معصومی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، در مراسم اختتامیه نهمین طرح ضیافت اندیشه استادان خراسان رضوی با تاکید بر اینکه اساتید بایستی کارآفرین در اخلاق و رفتار باشند، افزود: همواره به خدا بیاندیشید و دانشجویان را پدرانه امر به معروف و نهی از منکر کنید.

عبدالمجید حلمی، نماینده تام‌الاختیار ریاست دانشگاه در استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، نیز با بیان اینکه «دل به دنیا نبندیم و برای دنیا کار نکنیم» ادامه داد: دلبستگی به دنیا ما را کور می‌کند لذا امیدواریم خدا توفیق دهد بینای واقعی شویم تا دانشجویان را هرچه بهتر راهنمایی کنیم.

حجت‌الاسلام محتشمی، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، نیز طی سخنانی هدف از برگزاری این طرح را ارتقای بنیان‌های فکری و اندیشه‌های اسلامی و توانمندسازی و افزایش دانش اعضای هیات علمی در زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه «در این دوره ۷۰ تن از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان شرکت داشتند» گفت: دو سرفصل تاریخ و تمدن اسلامی و معرفت شناسی اسلامی، هر کدام به مدت ۱۶ ساعت، توسط اساتید مجرب در این دوره‌ها ارائه گردید.

محتشمی از برگزاری دوره جدید طرح ضیافت اندیشه در ترم جاری خبر داد و بیان کرد: با توجه به استقبال فراوان اساتید از برگزاری طرح و درخواست برگزاری دوره‌های اخلاق کاربردی، این دوره در ترم جدید نیز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برای شرکت کنندگان دراین کلاس‌ها گواهی پایان دوره با امتیاز ارتقا از سوی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری صادر می‌شود، از شرکت کنندگان خواست برای دریافت گواهینامه به دفتر نهاد مراجعه نمایند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم