نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

از دست رفتن بخشی از اراضی دانشگاه علامه در پروژه آزاد راه تهران

رییس دانشگاه علامه طباطبایی با توجه به از دست رفتن بخش‌هایی از اراضی دانشگاه در پروژه آزاد راه تهران، خواستار مساعدت و همراهی شهرداری و شورای شهر تهران برای حل مشکل دسترسی به مجموعه پردیس دانشگاه شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سلیمی در مراسم آغاز عملیات احداث ساختمان جدید یکی از دانشکده های پردیس مرکزی با اشاره به دیگر برنامه‌های در دست اجرا برای تکمیل طرح جامع در پردیس دهکده المپیک بیان داشت: اجرای طرح کتابخانه مرکزی، مرکز همایش‌های بین‌المللی، ساخت و تکمیل پروژه مسجد و پارکینگ از برنامه‌های در دست اجرای معاونت عمرانی می‌باشد.

گفتنی است، این پروژه پس از چندین ماه توقف به دلیل عدم مکان یابی درست و همچنین آماده نشدن نقشه متناسب با فضاهای مورد نیاز، پس از بازبینی در مکان‌یابی و اصلاح نقشه از طریق برگزاری مناقصه به پیمانکار حائز شرایط تحویل و عملیات ساخت و احداث آن رسماً آغاز گردید.

در ادامه این مراسم دکتر غلامعلی کارگر معاون عمرانی دانشگاه نیز توضیحاتی پیرامون توقف چندین ماهه این پروژه بیان و اعلام کرد: خوشبختانه در طرح جدید با بازبینی نقشه و مکان‌یابی به دقت مورد نظر قرار گرفت و در ادامه انجام این پروژه از طریق برگزاری مناقصه رسمی به شرکت ساتراپ واگذار شد.

وی با معرفی موقعیت ساختمان جدید مذکور افزود: در مجموع ۱۰ هزار و ۳۰۰ مترمربع مجموع فضاهای اداری، آموزشی در نظر گرفته شده برای این دانشکده است که امیدواریم با تفاهم نامه به عمل آمده با پیمانکار مذکور این پروژه طی ۱۸ ماه آینده تکمیل و به بهره برداری رسد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم