نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

از دست رفتن بخشی از اراضی دانشگاه علامه در پروژه آزاد راه تهران

رییس دانشگاه علامه طباطبایی با توجه به از دست رفتن بخش‌هایی از اراضی دانشگاه در پروژه آزاد راه تهران، خواستار مساعدت و همراهی شهرداری و شورای شهر تهران برای حل مشکل دسترسی به مجموعه پردیس دانشگاه شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سلیمی در مراسم آغاز عملیات احداث ساختمان جدید یکی از دانشکده های پردیس مرکزی با اشاره به دیگر برنامه‌های در دست اجرا برای تکمیل طرح جامع در پردیس دهکده المپیک بیان داشت: اجرای طرح کتابخانه مرکزی، مرکز همایش‌های بین‌المللی، ساخت و تکمیل پروژه مسجد و پارکینگ از برنامه‌های در دست اجرای معاونت عمرانی می‌باشد.

گفتنی است، این پروژه پس از چندین ماه توقف به دلیل عدم مکان یابی درست و همچنین آماده نشدن نقشه متناسب با فضاهای مورد نیاز، پس از بازبینی در مکان‌یابی و اصلاح نقشه از طریق برگزاری مناقصه به پیمانکار حائز شرایط تحویل و عملیات ساخت و احداث آن رسماً آغاز گردید.

در ادامه این مراسم دکتر غلامعلی کارگر معاون عمرانی دانشگاه نیز توضیحاتی پیرامون توقف چندین ماهه این پروژه بیان و اعلام کرد: خوشبختانه در طرح جدید با بازبینی نقشه و مکان‌یابی به دقت مورد نظر قرار گرفت و در ادامه انجام این پروژه از طریق برگزاری مناقصه رسمی به شرکت ساتراپ واگذار شد.

وی با معرفی موقعیت ساختمان جدید مذکور افزود: در مجموع ۱۰ هزار و ۳۰۰ مترمربع مجموع فضاهای اداری، آموزشی در نظر گرفته شده برای این دانشکده است که امیدواریم با تفاهم نامه به عمل آمده با پیمانکار مذکور این پروژه طی ۱۸ ماه آینده تکمیل و به بهره برداری رسد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم