نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ارزیابی مستمر فعالیت‌های اعضای هیات علمی منجر به ارتقاء دانشگاه‌ها می شود

نماینده وزیر علوم در هیات ممیزه دانشگاه زابل در اولین جلسه هیات ممیزه گفت: ارزیابی مستمر فعالیت‌های پژوهشی، علمی، آموزشی، فرهنگی و اجرایی اعضای هیأت علمی می‌تواند منجر به ارتقاء دانشگاه و جامعه شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان، رستمی‌ابوسعیدی با اشاره به اصلاح هرم هیأت علمی در دانشگاه‌ها افزود: با مشخص شدن کمیسیون‌های تخصصی در هیات ممیزه باعث ارتقای‌ اعضای‌ هیات‌ علمی‌ دانشگاه‌ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ و موسسات‌ پژوهشی‌ می‌باشد و سبب می‌شود آنان‌ در زمینه‌های‌ پژوهشی‌، آموزشی، تالیف‌ و ترجمه‌ کتب بتوانند از مشاوره‌های‌ تخصصی‌ و مناسب بهره‌مند باشند.

این مسئول با بیان اینکه تاکنون پرونده‌های ارتقاء هیات علمی دانشگاه زابل به دانشگاه سیستان و بلوچستان و دانشگاه باهنر کرمان ارسال می‌شد و این امر سبب تاخیر در امر ارتقاء بود اظهار کرد: هیأت ممیزه بازوی اصلی دانشگاه است که امیدوارم با برگزاری جلسات مستمر، روند رو به رشد کیفیت آموزشی در این دانشگاه ادامه یابد.

رستمی‌ابوسعیدی با اشاره به بررسی پرونده‌های اعضاء هیات علمی در اولین جلسه هیات ممیزه دانشگاه زابل خاطرنشان کرد: روندهای ارتقاء مرتبه تعدادی از اعضای هیأت علمی مورد بررسی قرار گرفت و روسای کمیته‌های تخصصی مشخص شد.

نماینده وزیر علوم با اعلام زمان دومین جلسه هیات ممیزه در دانشگاه زابل گفت: دومین جلسه هیات ممیزه در اسفندماه جاری برگزار می‌شود که در آن جلسه پرونده‌های ارتقاء مرتبه علمی تعدادی از استادیاران به دانشیاری و از دانشیاری به استادی برای اولین بار توسط هیات ممیزه این دانشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم