نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ارزیابی مستمر فعالیت‌های اعضای هیات علمی منجر به ارتقاء دانشگاه‌ها می شود

نماینده وزیر علوم در هیات ممیزه دانشگاه زابل در اولین جلسه هیات ممیزه گفت: ارزیابی مستمر فعالیت‌های پژوهشی، علمی، آموزشی، فرهنگی و اجرایی اعضای هیأت علمی می‌تواند منجر به ارتقاء دانشگاه و جامعه شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان، رستمی‌ابوسعیدی با اشاره به اصلاح هرم هیأت علمی در دانشگاه‌ها افزود: با مشخص شدن کمیسیون‌های تخصصی در هیات ممیزه باعث ارتقای‌ اعضای‌ هیات‌ علمی‌ دانشگاه‌ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ و موسسات‌ پژوهشی‌ می‌باشد و سبب می‌شود آنان‌ در زمینه‌های‌ پژوهشی‌، آموزشی، تالیف‌ و ترجمه‌ کتب بتوانند از مشاوره‌های‌ تخصصی‌ و مناسب بهره‌مند باشند.

این مسئول با بیان اینکه تاکنون پرونده‌های ارتقاء هیات علمی دانشگاه زابل به دانشگاه سیستان و بلوچستان و دانشگاه باهنر کرمان ارسال می‌شد و این امر سبب تاخیر در امر ارتقاء بود اظهار کرد: هیأت ممیزه بازوی اصلی دانشگاه است که امیدوارم با برگزاری جلسات مستمر، روند رو به رشد کیفیت آموزشی در این دانشگاه ادامه یابد.

رستمی‌ابوسعیدی با اشاره به بررسی پرونده‌های اعضاء هیات علمی در اولین جلسه هیات ممیزه دانشگاه زابل خاطرنشان کرد: روندهای ارتقاء مرتبه تعدادی از اعضای هیأت علمی مورد بررسی قرار گرفت و روسای کمیته‌های تخصصی مشخص شد.

نماینده وزیر علوم با اعلام زمان دومین جلسه هیات ممیزه در دانشگاه زابل گفت: دومین جلسه هیات ممیزه در اسفندماه جاری برگزار می‌شود که در آن جلسه پرونده‌های ارتقاء مرتبه علمی تعدادی از استادیاران به دانشیاری و از دانشیاری به استادی برای اولین بار توسط هیات ممیزه این دانشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم