نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ارزشیابی آنلاین دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سمنان، از اساتید دانشگاه

‌مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سمنان از ارزشیابی سالیانه اساتید در نیمسال دوم تحصیلی۹۳-۹۲ در دروس تئوری و عملی خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه سمنان، دکتر رامین پازوکی در این باره اظهارکرد: از عوامل موثری که می‌تواند آموزش را به مسیری پویا و با کیفیت سوق دهد ارزشیابی است و یکی از انواع آن ارزشیابی اساتید توسط دانشجویان می باشد. از جمله اهداف ارزشیابی کمک به اساتید برای بهبود و اصلاح روش‌ها و فعالیتهای آموزشی و کمک به مدیران برای تصمیم گیریهای مناسب تر درباره استخدام، ترفیع یا ارتقاء اساتید است.

وی گفت: همگام با عبور از روش‌های سنتی به روشهای نوین از اواخر سال ۹۱ سیستم آنلاین ارزشیابی سامانه سما توسط EDC دانشگاه خریداری شد. با بهره برداری از این سیستم ضمن برخورداری از امنیت بالا، مشکل زمان بر بودن و ضرورت بکارگیری نیروی انسانی متعدد در انجام ارزشیابی سنتی مرتفع شده و نتایج آن سریعا در دسترس اساتید و مدیر سیستم قرار می گیرد. همچنین امکان بررسی نمودار مقایسه‌ای چند نیمسال متوالی در مورد هر یک از اساتید وجود دارد.

پازوکی تصریح کرد: در این راستا ارزشیابی سالیانه اساتید در نیمسال دوم تحصیلی جاری حدود ۲۳۵ نفر در دروس تئوری و حدود ۱۶۵ تن از اساتید دانشگاه علوم پزشکی سمنان در دروس عملی توسط دانشجویان مورد ارزشیابی قرار گرفته و نتایج آن به اساتید و مدیریت‌های دانشگاه منتقل شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم