نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ارزشیابی آنلاین دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سمنان، از اساتید دانشگاه

‌مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سمنان از ارزشیابی سالیانه اساتید در نیمسال دوم تحصیلی۹۳-۹۲ در دروس تئوری و عملی خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه سمنان، دکتر رامین پازوکی در این باره اظهارکرد: از عوامل موثری که می‌تواند آموزش را به مسیری پویا و با کیفیت سوق دهد ارزشیابی است و یکی از انواع آن ارزشیابی اساتید توسط دانشجویان می باشد. از جمله اهداف ارزشیابی کمک به اساتید برای بهبود و اصلاح روش‌ها و فعالیتهای آموزشی و کمک به مدیران برای تصمیم گیریهای مناسب تر درباره استخدام، ترفیع یا ارتقاء اساتید است.

وی گفت: همگام با عبور از روش‌های سنتی به روشهای نوین از اواخر سال ۹۱ سیستم آنلاین ارزشیابی سامانه سما توسط EDC دانشگاه خریداری شد. با بهره برداری از این سیستم ضمن برخورداری از امنیت بالا، مشکل زمان بر بودن و ضرورت بکارگیری نیروی انسانی متعدد در انجام ارزشیابی سنتی مرتفع شده و نتایج آن سریعا در دسترس اساتید و مدیر سیستم قرار می گیرد. همچنین امکان بررسی نمودار مقایسه‌ای چند نیمسال متوالی در مورد هر یک از اساتید وجود دارد.

پازوکی تصریح کرد: در این راستا ارزشیابی سالیانه اساتید در نیمسال دوم تحصیلی جاری حدود ۲۳۵ نفر در دروس تئوری و حدود ۱۶۵ تن از اساتید دانشگاه علوم پزشکی سمنان در دروس عملی توسط دانشجویان مورد ارزشیابی قرار گرفته و نتایج آن به اساتید و مدیریت‌های دانشگاه منتقل شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم