نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اردوی دانشجویی ایران مرز پرگهر در ساوه برگزار شد

جمعی از دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ساوه در اردوی یک روزه زیارتی تفریحی با عنوان ایران مرز پرگهر شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه مرکزی، دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ساوه از یکی از شرکت‌های تولیدی شهرک صنعتی کاوه که در زمینه ساخت تابلوهای برق به عنوان یکی از بزرگ‌ترین صاحبان این صنعت در کشور فعال است، بازدید کردند.

در این بازدید که با هدف ارتباط موثر دانشگاه و صنعت برگزار شد، دانشجویان ضمن آشنایی بیشتر با پروژه‌های ملی و طرح‌های پژوهشی این کارخانه با بخش‌های فنی و اداری و خط تولید کارخانه آشنا شدند.

براساس این گزارش هدف از این بازدید، آشنایی بیشتر دانشجویان با اماکن متبرکه و استفاده معنوی از این فضاها و آشنایی با سبک معماری اسلامی در این بنای تاریخی و همچنین بالا بردن سطح مهارت‌های زندگی جمعی و کارگروهی و حفظ و ارتقای نشاط جسمی در قالب طرح کوهپیمایی بود.

از دیگر برنامه‌های این اردوی یکروزه می‌توان به اقامه زیارت عاشورا با توجه به مصادف شدن این اردو با ایام ماه صفر اشاره کرد.

به گزارش ایسنا، در ادامه این اردو کارگاه آموزشی تحت عنوان «آشنایی با آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی» به همت کانون مشاوره مرکز جهاد دانشگاهی ساوه برگزار شد.

در این کارگاه به تاریخچه‌ای از ایجاد شبکه‌های اجتماعی اشاره و در ادامه مزیت‌ها و معایب این شبکه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

در این کارگاه پرسشنامه اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی توسط دانشجویان تکمیل شد تا دانشجویان وضعیت خود را در مورد اعتیاد به این شبکه‌ها بررسی کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم