نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ارتقای دانشگاه خیام از موسسه آموزش عالی به دانشگاه

مدیر گروه روانشناسی دانشگاه خیام با اشاره به کاربرد علم روانشناسی اجتماعی در تمام حوزه‌ها گفت: تلاش ما در جهت افزودن رشته روانشناسی اجتماعی به لیست رشته‌های تحصیلی این دانشگاه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، دکتر طوسی در نشست خبری روانشناسی اجتماعی در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه فردوسی با اشاره به اینکه دانشگاه خیام امسال از موسسه آموزش عالی به دانشگاه ارتقاء یافته است اظهار کرد: در ۶ سال گذشه ۱۹۰۰ دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل بودند که این رقم در سال جدید به حدود ۶۰۰۰ دانشجو افزایش یافت.

به گزارش ایسنا در ادامه این نشست دکتر نعمتی، مدیرگروه روانشناسی دانشگاه پیام نور، با اشاره به تفاوت‌های زیاد در خط مشی و وضعیت دانشگاه‌ها گفت: این نشست‌ها می‌تواند باعث افزایش انسجام و همکاری بین دانشگاه‌ها شود.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور با شهریه‌ای مناسب و امکان همزمان بودن تحصیل و شغل، خدمت ویژه‌ای به دانشجویان کرده است.

مدیرگروه روانشناسی دانشگاه پیام نور ادامه داد: ویژگی‌های خاص این دانشگاه باعث تحصیل اقشار مختلف جامعه در آن شده است.

نعمتی اظهار کرد: دانشگاه پیام نور با بیش از ۲۱ سال سابقه کار در سطح ملی و فراملی، ۵۵۰ مرکزآموزش در ایران بیش از ۶۰ مرکز در خارج از کشور دایر کرده است.

وی وضعیت خروجی‌های این دانشگاه را مثبت ارزیابی کرد و افزود: هر ساله شاهد پذیرفته شدن تعداد زیادی از دانشجویان دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه فردوسی و دیگر دانشگاه‌های دولتی کشور هستیم.

همچنین امین ایزدی، رییس دانشکده روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد، در ادامه این نشست اظهار کرد: نگرش علمی به مسایل و مشکلات، به حل آن کمک زیادی می‌کند.

وی ادامه داد: روابط انسان‌ها با یکدیگر باعث شکل گیری شخصیت آن‌ها می‌شود و با ایجاد روابط مناسب شاهد شهروندان خوبی در جامعه خواهیم بود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم