نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ارتباط علم با صنعت، لازمه توسعه اقتصادی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت ارتباط علم با صنعت را لازمه توسعه اقتصادی ذکر کرد و افزود: طرح های کاربردی و شرکت‌های دانش بنیان و تجاری سازی یافته‌های پژوهشی و ترغیب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و واحدهای پژوهشی برای فعالیت‌های بیشتر در رفع نیاز جامعه لازم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، دکتر علیرضا امیرتیموری در مراسم تودیع و معارفه معاونت پژوهش و فناوری اطلاعات این واحد دانشگاهی گفت: تغییرات مدیریتی در هر مجموعه ای یک امر طبیعی و انکارناپذیر است و تغییری مطلوب است که حرکتی رو به جلو را در مجموعه ایجاد کند.

وی ارتباط علم با صنعت را لازمه توسعه اقتصادی ذکر کرد و افزود: طرح های کاربردی و شرکت های دانش بنیان و تجاری سازی یافته های پژوهشی و ترغیب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و واحدهای پژوهشی برای فعالیت های بیشتر در رفع نیاز جامعه لازم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، جایگاه پژوهش را در کشور متعالی دانست و بیان داشت: با توجه به نقش مهم و حیاتی تحقیق و پژوهش در توسعه همه جانبه جامعه، در ارائه طرح های پژوهشی باید منابع مالی تامین شود.

وی، تمرکز زدایی و روان بودن فرآیندهای پژوهش را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: پژوهش باید سازمان دهی شده و فرهنگ پژوهش ترویج یابد.

دکتر امیرتیموری تصریح کرد: حساسیت وحجم کار در معاونت دانشجویی بسیار زیاد است و همکاران علی رغم وجود محدویت ها با تلاش مضاعف و همدلی و همکاری صمیمانه همه امور را به نحو احسن مدیریت نموده اند. به دانشجو باید به دیده اکرام و احترام نگاه کرد و تلاش شود تا بهترین خدمت رسانی به این قشر ارائه گردد.همه فعالیت‌ها، امور و اهداف عالیه دانشگاه در راستای تربیت نسلی است که آینده ساز این مملکت هستند .

در پایان این جلسه با قدردانی از زحمات دکتر رامین شعبانی در دوران تصدی معاونت پژوهش و فناوری اطلاعات واحد رشت، دکتر حسین فلاح باقرشیدایی به عنوان سرپرست جدید معاونت پژوهش و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت معرفی شد.

همچنین دکتر علیرضا امیرتیموری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با قدردانی از زحمات حسین شریفی معاون سابق دانشجویی در مدت تصدی این مسئولیت، دکتر محمد تقی یونسی رستمی را به عنوان سرپرست جدید معاونت دانشجویی این واحد دانشگاهی معرفی کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم