نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ارایه رایگان دو واحد درسی حفظ جزء ۳۰ قرآن

رئیس دانشگاه پیام نور از استقبال دانشجویان دانشگاه از واحد درسی حفظ جزء سی‌ام قرآن خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، فراهانی، در شصت و دومین نشست شورای هماهنگی فعالیتهای قرآن و عترت دانشگاه‌ها با اشاره به اینکه ۸۵۰ هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می‌کنند، گفت: برای انس و الفت بیشتر دانشجویان با قرآن دو واحد درسی حفظ جزء ۳۰ قرآن را بدون شهریه، برای دانشجویان تعریف کردیم که ۱۱۵ هزار نفر این واحد را انتخاب کردند و این نشان‌دهنده استقبال از این طرح بوده است. با استفاده از این طرح ۱۱۵ هزار نفر با قرآن مأنوس شده‌اند که باید از این طرح، حمایت‌های لازم صورت گیرد.

جلسه رئیس دانشگاه پیام نور به فعالیت‌های صورت گرفته توسط این دانشگاه‌ برای برگزاری «جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان» اشاره کرد و گفت: دانشگاه پیام نور از سال ۷۵ فعالیت‌های خود را در این زمینه شروع کرد، در آن سال ۳۵۰ نفر در مسابقات قرآن شرکت کردند و در آخرین دوره مسابقات قرآن نیز بالغ بر ۳۸ هزار نفر حضور یافتند، بنابر این جای هیچ نگرانی برای این مسابقات وجود ندارد و این اطمینان را به همه حاضران در جلسه می‌دهم که دانشگاه پیام نور بهترین مسابقات را برگزار کند.

وی افزود: تشکیل شورای راهبردی جشنواره ملی قرآن و عترت، راه‌اندازی سایت مسابقات، تهیه چارت مسابقات، طراحی پوستر و تشکیل نشست‌های هم‌اندیشی از جمله برنامه‌هایی است که یا صورت گرفته است و یا در دست اجراست. هماهنگی‌های لازم برای برگزاری بخش کتبی جشنواره صورت گرفته است، علاوه بر همه اینها دانشگاه پیام نور هر سال جشن فارغ‌التحصیلان را برگزار می‌کند و امسال در نظر داریم جشن فارغ‌التحصیلان مأنوس با قرآن را نیز برگزار کنیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم