نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ارائه ۹۰۰۰ درخواست از ۹۸ کشور برای تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران در دولت یازدهم

مدیر توسعه امور بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران از معرفی دوره‌های آموزشی دانشگاه در بیش از ۱۵ وب‌سایت معتبر جهانی به منظور جذب دانشجویان خارجی خبر داد و گفت: دوره‌های MD، MSD و PHD به صورت خاص در این وب‌سایتها معرفی‌شده‌اند و تبلیغ مابقی دوره‌ها نیز در قالب دانشکده‌های زیرمجموعه دانشگاه صورت گرفته است.

دکتر عنایت الله شعبانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، با اشاره به اینکه در طول سه سال و نیم گذشته نزدیک به ۹۰۰۰ متقاضی خارجی از ۹۸ کشور برای تحصیل در دانشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند افزود: کمیته جذب دانشجویان خارجی تاکنون درخواست بیش از ۸۰۰ متقاضی را مورد بررسی قرار داده است اما از این تعداد تنها بخشی از این افراد جذب دانشگاه می‌شوند به طوریکه در مجموع ۱۴۰ دانشجوی خارجی از ۲۲ کشور دنیا در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

شعبانی با بیان این مطلب که تبلیغ مناسب دوره‌های تحصیلی زمینه‌ساز افزایش متقاضیان خارجی تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی تهران شده است اظهار کرد: در حال حاضر در دورهای پزشکی عمومی ۲۴ دانشجو و در مقطع دکترا ۴۰ دانشجو مشغول به تحصیل هستند.

مدیر توسعه امور بین‌المللی معاونت بین‌الملل تصریح کرد: در قالب این وب‌سایت ها از دوره‌های آموزشی کوتاه مدت کمتر از یک سال تا دوره‌های بلندمدت یک تا هفت سال معرفی شده‌اند.

شعبانی با اشاره به اینکه دوره‌های MD، MSD و PHD به صورت خاص در این وب‌سایت ها معرفی‌شده‌اند، گفت: تبلیغ مابقی دوره‌ها در قالب دانشکده‌های زیرمجموعه دانشگاه صورت گرفته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم