www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اخذ ۱۴ میلیارد تومان از دانشجویان برای ارائه خدمات امور فرهنگی

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور گفت: ۱۴ میلیارد تومان بابت ارائه خدمات امور فرهنگی از دانشجویان دانشگاه پیام نور اخذ شده است.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، نجفی برزگر در نشست هم‎اندیشی در خصوص فعالیت‎های فرهنگی در دانشگاه پیام نور لرستان، افزود: با این حال با نامه‎نگاری صورت گرفته با معاونت مالی خواستار اختصاص این اعتبار به معاونت فرهنگی دانشگاه جهت برگزاری برنامه‎های فرهنگی شده‎ایم.

وی با بیان اینکه بابت ارائه خدمات امور فرهنگی از هر دانشجو ۳۵ هزار تومان اخذ شده است، اظهار کرد: دانشجو این هزینه را پرداخت کرده است که از برنامه‎های فرهنگی دانشگاه بهره ببرد و از ما انتظار اجرای برنامه‎های فرهنگی را دارد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور کشور تصریح کرد: اگر این اعتبار به حوزه فرهنگی دانشگاه تزریق شود می‎توان بخش عمده‎ای از خلاهای فرهنگی در دانشگاه را جبران کرد.

نجفی برزگر اضافه کرد: اگر قرار است که بابت ارائه خدمات امور فرهنگی از دانشجویان هزینه‎ای دریافت شود پس باید برنامه‎های فرهنگی را با توجه به دریافت این هزینه توسعه بدهیم.

وی به انجام مقدمات اولیه برای تغییر چارت فرهنگی دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: در جلسه‎ای که در بوشهر برگزار خواهد شد چارت فرهنگی دانشگاه پیام نور که نیازمند اصلاح است مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این مسئول از پیگیری‎های این دانشگاه برای خاکسپاری شهدای گمنام اشاره کرد و افزود: چهار شرط را برای خاکسپاری شهدای گمنام در دانشگاه پیام نور تعیین شده است که در حال حاضر به دستاوردهای خوبی نیز در این راستا رسیده‎ایم.

نجفی برزگر اظهار کرد: در بحث ازدواج دانشجویی آخرین مصوبه این بوده که در کنار حمایت‎های دانشگاه از ظرفیت‎های استانی نظیر خیرین و کسانی که علاقمند به حمایت از این ازدواج‎ها هستند، استفاده شود.

وی تصریح کرد: خیلی‎ها علاقمند هستند که از ازدواج‎های دانشجویی به عنوان یک حرکت فرهنگی حمایت کنند و با این حال باید این افراد را شناسایی و از ظرفیت آن‎ها استفاده کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور کشور اضافه کرد: ازدواج‎های دانشجویی می‎توانند از بروز بسیاری از آسیب‎ها در دانشگاه‎ها جلوگیری کنند.

نجفی از برنامه‎های این دانشگاه برای تامین تجهیزات ورزشی مورد نیاز واحدهای استانی خبر داد و گفت: به واحدهای استانی ابلاغ شده است که تجهیزات ورزشی مورد نیاز خود را ارائه کنند.

وی افزود: برنامه فرهنگی دانشگاه پیام نور را در سال ۹۴ با استفاده از ظرفیت دفاتر نهاد رهبری و مدیران فرهنگی دانشگاه‎ها و با رویکر اقتصاد مقاومتی تدوین خواهیم کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
جذب بیش از ۴۰ عضو هیات علمی جدید در دانشگاه چمران

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم