نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اخذ ۱۴ میلیارد تومان از دانشجویان برای ارائه خدمات امور فرهنگی

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور کشور گفت: ۱۴ میلیارد تومان بابت ارائه خدمات امور فرهنگی از دانشجویان دانشگاه پیام نور اخذ شده است.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، نجفی برزگر در نشست هم‎اندیشی در خصوص فعالیت‎های فرهنگی در دانشگاه پیام نور لرستان، افزود: با این حال با نامه‎نگاری صورت گرفته با معاونت مالی خواستار اختصاص این اعتبار به معاونت فرهنگی دانشگاه جهت برگزاری برنامه‎های فرهنگی شده‎ایم.

وی با بیان اینکه بابت ارائه خدمات امور فرهنگی از هر دانشجو ۳۵ هزار تومان اخذ شده است، اظهار کرد: دانشجو این هزینه را پرداخت کرده است که از برنامه‎های فرهنگی دانشگاه بهره ببرد و از ما انتظار اجرای برنامه‎های فرهنگی را دارد.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور کشور تصریح کرد: اگر این اعتبار به حوزه فرهنگی دانشگاه تزریق شود می‎توان بخش عمده‎ای از خلاهای فرهنگی در دانشگاه را جبران کرد.

نجفی برزگر اضافه کرد: اگر قرار است که بابت ارائه خدمات امور فرهنگی از دانشجویان هزینه‎ای دریافت شود پس باید برنامه‎های فرهنگی را با توجه به دریافت این هزینه توسعه بدهیم.

وی به انجام مقدمات اولیه برای تغییر چارت فرهنگی دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: در جلسه‎ای که در بوشهر برگزار خواهد شد چارت فرهنگی دانشگاه پیام نور که نیازمند اصلاح است مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این مسئول از پیگیری‎های این دانشگاه برای خاکسپاری شهدای گمنام اشاره کرد و افزود: چهار شرط را برای خاکسپاری شهدای گمنام در دانشگاه پیام نور تعیین شده است که در حال حاضر به دستاوردهای خوبی نیز در این راستا رسیده‎ایم.

نجفی برزگر اظهار کرد: در بحث ازدواج دانشجویی آخرین مصوبه این بوده که در کنار حمایت‎های دانشگاه از ظرفیت‎های استانی نظیر خیرین و کسانی که علاقمند به حمایت از این ازدواج‎ها هستند، استفاده شود.

وی تصریح کرد: خیلی‎ها علاقمند هستند که از ازدواج‎های دانشجویی به عنوان یک حرکت فرهنگی حمایت کنند و با این حال باید این افراد را شناسایی و از ظرفیت آن‎ها استفاده کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور کشور اضافه کرد: ازدواج‎های دانشجویی می‎توانند از بروز بسیاری از آسیب‎ها در دانشگاه‎ها جلوگیری کنند.

نجفی از برنامه‎های این دانشگاه برای تامین تجهیزات ورزشی مورد نیاز واحدهای استانی خبر داد و گفت: به واحدهای استانی ابلاغ شده است که تجهیزات ورزشی مورد نیاز خود را ارائه کنند.

وی افزود: برنامه فرهنگی دانشگاه پیام نور را در سال ۹۴ با استفاده از ظرفیت دفاتر نهاد رهبری و مدیران فرهنگی دانشگاه‎ها و با رویکر اقتصاد مقاومتی تدوین خواهیم کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم