نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اختصاص ۴ درصد درآمد دانشگاه آزاد به فعالیت‌های فرهنگی

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در ستاد احیاء امربه معروف گفت: ما موظف هستیم ۴ درصد از درآمد دانشگاه را در حوزه فرهنگی به کارگیری کنیم و به همین دلیل در این دانشگاه معاونت فرهنگی تعریف و فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه رشد یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مازندران،محمد صالحی با بیان اینکه امام راحل دانشگاه را مبدا تحول دانست، گفت: دانشگاه با تولید علم و توسعه فعالیت‌های اجتماعی می تواند تاثیر بسزایی در توسعه ملی و منطقه‌ای داشته باشد.

وی اسناد بالادستی و نقشه مهندسی فرهنگی را الگوی توسعه دانشگاه دانست و تصریح کرد: مدرسین دانشگاهی و کارکنان در توسعه فرهنگ احیای فریضتین تاثیر بسزایی دارند.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران درستاد احیاء امربه معروف با بیان اینکه دانش‌افزایی و معرفت افزایی از رسالت‌های دانشگاه است، تصریح کرد: با این دو رسالت، دانشگاه باید در چشم‌اندازی که برای کشور ترسیم شده فعالیت کند.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌های ازاد مازندران با ۷۵ هزار نفر دانشجو و ۱۸۰۰ نفر عضو هیات علمی دارد، افزود: ۳۰ درصد دانشجویان استان در همه گروها در دانشگاه آزاد اسلامی در حال تحصیل هستند و جایگاه ما در سطح کشور و استان مشخص است.

صالحی اظهار کرد: ما موظف هستیم چهار درصد از درآمد دانشگاه را در حوزه فرهنگی بکارگیری کنیم و به همین دلیل در این دانشگاه معاونت فرهنگی تعریف و فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه رشد یافته است.

رئیس دانشگاه آزاد منطقه ۳ برگزاری همایش عفاف و حجاب بطور سالانه، تجلیل از فعالان قرآنی و فعالین امر به معروف و نهی از منکر و…را از برنامه های فرهنگی دانشگاه ازاد عنوان کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم