www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اختصاص ۴ درصد درآمد دانشگاه آزاد به فعالیت‌های فرهنگی

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در ستاد احیاء امربه معروف گفت: ما موظف هستیم ۴ درصد از درآمد دانشگاه را در حوزه فرهنگی به کارگیری کنیم و به همین دلیل در این دانشگاه معاونت فرهنگی تعریف و فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه رشد یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مازندران،محمد صالحی با بیان اینکه امام راحل دانشگاه را مبدا تحول دانست، گفت: دانشگاه با تولید علم و توسعه فعالیت‌های اجتماعی می تواند تاثیر بسزایی در توسعه ملی و منطقه‌ای داشته باشد.

وی اسناد بالادستی و نقشه مهندسی فرهنگی را الگوی توسعه دانشگاه دانست و تصریح کرد: مدرسین دانشگاهی و کارکنان در توسعه فرهنگ احیای فریضتین تاثیر بسزایی دارند.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران درستاد احیاء امربه معروف با بیان اینکه دانش‌افزایی و معرفت افزایی از رسالت‌های دانشگاه است، تصریح کرد: با این دو رسالت، دانشگاه باید در چشم‌اندازی که برای کشور ترسیم شده فعالیت کند.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌های ازاد مازندران با ۷۵ هزار نفر دانشجو و ۱۸۰۰ نفر عضو هیات علمی دارد، افزود: ۳۰ درصد دانشجویان استان در همه گروها در دانشگاه آزاد اسلامی در حال تحصیل هستند و جایگاه ما در سطح کشور و استان مشخص است.

صالحی اظهار کرد: ما موظف هستیم چهار درصد از درآمد دانشگاه را در حوزه فرهنگی بکارگیری کنیم و به همین دلیل در این دانشگاه معاونت فرهنگی تعریف و فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه رشد یافته است.

رئیس دانشگاه آزاد منطقه ۳ برگزاری همایش عفاف و حجاب بطور سالانه، تجلیل از فعالان قرآنی و فعالین امر به معروف و نهی از منکر و…را از برنامه های فرهنگی دانشگاه ازاد عنوان کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم