نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اختصاص ۸۰۰ میلیون تومان برای تکمیل خوابگاه دانشکده فنی دختران خرم‎آباد

نماینده دانشگاه فنی و حرفه‌ای در لرستان گفت: یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان به پروژه‌های عمرانی دانشکده‌های فنی استان اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، طرهانی‌نژاد در جمع خبرنگاران گفت: یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات دانشگاه فنی و حرفه‎ای کشور و منابع داخلی دانشکده‌ها به پروژه‌های عمرانی دانشکده‌های فنی لرستان اختصاص یافت.

وی ادامه داد: در این راستا ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار جهت تکمیل خوابگاه دانشکده فنی دختران خرم‎آباد در دانشگاه فنی و حرفه‎ای کشور مصوب شده است.

طرهانی‌نژاد گفت: امیدواریم با این اعتبار علاوه بر تکمیل این پروژه که چند سالی است با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیمه کار‌ رها شده بود کمبود فضای خوابگاهی نیز در این دانشکده رفع شود.

نماینده دانشگاه فنی و حرفه‌ای در لرستان با بیان اینکه این خوابگاه دارای ۱۷۶ نفر ظرفیت است و ظرف یکسال آینده تکمیل و به بهره‎برداری می‌‎رسد، بیان کرد: از بین پنج دانشکده فنی لرستان تنها دانشکده فنی دختران از حیث فضای خوابگاهی با کمبود مواجه است به گونه‌ای که علی رغم برخورداری از یک خوابگاه با ظرفیت ۳۰۰ نفر ۱۰۰ نفر از دانشجوبان آن در خوابگاههای خودگردان اسکان یافته‎اند.

وی همچنین به اختصاص ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار جهت تکمیل محوطه‎سازی و فضای سبز دانشکده فنی دختران بروجرد از محل منابع دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور اشاره کرد و یادآور شد: از محل منابع داخلی دانشکده فنی پسران خرم‎آباد نیز ۵۰ میلیون تومان جهت اجرای چمن زمین فوتبال این دانشکده اختصاص یافته است.

نماینده دانشگاه فنی و حرفه‎ای در لرستان با بیان اینکه امیدواریم این زمین فوتبال تا پایان سال ۹۳ تکمیل و بهره‎برداری برسد، گفت: همچنین ۳۰ میلیون تومان اعتبار جهت توسعه فضای سبز دانشکده فنی خرم‎آباد از محل منابع داخلی این دانشکده تخصیص یافته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم