نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اختتامیه اردوی فرهنگی حیات طیبه دانشجو معلمان کشور برگزار شد

نخستین اردوی فرهنگی معرفتی حیات طیبه که ویژه دانشجو معلمان دختر سراسر کشور و به میزبانی خراسان رضوی برگزار شد، به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، حجت‌الاسلام سید امین‌الله دادگر، مسوول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور در حاشیه اختتامیه اردوی حیات طیبه که امروز ۱۶ مرداد ماه در محل پردیس شهید بهشتی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: این اردوی معرفتی که برای نخستین بار با هدف ارتقاء فرهنگی دینی، پرسشگری، ایجاد شور و نشاط، آشنایی با دغدغه مسوولان ارشد دانشگاه و به ویژه توسعه مشارکت‌های دانشجویی برگزار شد.

وی با بیان اینکه این اردو شامل بخش‌های آموزشی خوبی بوده است، خاطرنشان کرد: سعی در این داشته‌ایم با برگزاری این اردو شرایط مناسب جهت ایجاد آمادگی و تحرک فرهنگی دانشجو معلمان را فراهم کنید تا نتایج و دستاوردهای حاصل از این اردو را از مهر ۹۳ در مدارس آموزشی کشور به کار گیریم.

مسوول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور با اشاره اینکه در این اردو ۵۰۰ دانشجو معلم حضور داشتند، در خصوص برنامه‌های فرهنگی تصریح کرد: برگزاری جلسات آسیب‌شناسی روابط دختر و پسر، مهارت‌های همسرگزینی، ترویج حجاب بعد از انقلاب، برگزاری کلاس‌های معرفت‌افزایی ، برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی با راهبرد تربیت دینی و برگزاری کمیسیون‌های مختلف از جمله کمیسیون‌های شش‌گانه دانشجویی، فعال انجمن‌های علمی، بسیجیان دانشجویی و فعالان هیات‌ فرهنگی هنری و ادبی از جمله برنامه‌های اصلی این اردو بوده است.

دادگر یادآور شد: این اردو که از ۱۱ مرداد ماه ویژه دختران آغاز شده بود امروز به کار خود پایان داد و از ۳۱ مرداد ماه میزبانی دانشجو معلمان پسر سراسر کشور را خواهد داشت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم