نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اختتامیه اردوی فرهنگی حیات طیبه دانشجو معلمان کشور برگزار شد

نخستین اردوی فرهنگی معرفتی حیات طیبه که ویژه دانشجو معلمان دختر سراسر کشور و به میزبانی خراسان رضوی برگزار شد، به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، حجت‌الاسلام سید امین‌الله دادگر، مسوول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور در حاشیه اختتامیه اردوی حیات طیبه که امروز ۱۶ مرداد ماه در محل پردیس شهید بهشتی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: این اردوی معرفتی که برای نخستین بار با هدف ارتقاء فرهنگی دینی، پرسشگری، ایجاد شور و نشاط، آشنایی با دغدغه مسوولان ارشد دانشگاه و به ویژه توسعه مشارکت‌های دانشجویی برگزار شد.

وی با بیان اینکه این اردو شامل بخش‌های آموزشی خوبی بوده است، خاطرنشان کرد: سعی در این داشته‌ایم با برگزاری این اردو شرایط مناسب جهت ایجاد آمادگی و تحرک فرهنگی دانشجو معلمان را فراهم کنید تا نتایج و دستاوردهای حاصل از این اردو را از مهر ۹۳ در مدارس آموزشی کشور به کار گیریم.

مسوول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کشور با اشاره اینکه در این اردو ۵۰۰ دانشجو معلم حضور داشتند، در خصوص برنامه‌های فرهنگی تصریح کرد: برگزاری جلسات آسیب‌شناسی روابط دختر و پسر، مهارت‌های همسرگزینی، ترویج حجاب بعد از انقلاب، برگزاری کلاس‌های معرفت‌افزایی ، برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی با راهبرد تربیت دینی و برگزاری کمیسیون‌های مختلف از جمله کمیسیون‌های شش‌گانه دانشجویی، فعال انجمن‌های علمی، بسیجیان دانشجویی و فعالان هیات‌ فرهنگی هنری و ادبی از جمله برنامه‌های اصلی این اردو بوده است.

دادگر یادآور شد: این اردو که از ۱۱ مرداد ماه ویژه دختران آغاز شده بود امروز به کار خود پایان داد و از ۳۱ مرداد ماه میزبانی دانشجو معلمان پسر سراسر کشور را خواهد داشت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم