نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

احداث ۱۰ بوستان در حاشیه بزرگراه امام علی (ع)

دکتر انجمنی شهردار منطقه ۱۵ از احداث ۱۰ بوستان در حاشیه بزرگراه امام علی (ع) خبر داد و گفت: مراحل احداث و تجهیز این بوستان ها به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است.

به گزارش سرویس «شهری» ایسنا -به نقل از روابط عمومی منطقه ۱۵، دکتر انجمنی با اشاره به توسعه و تکمیل احداث فضای سبز بدنه بزرگراه امام علی (ع) گفت: عملیات اجرایی این پروژه از سال گذشته آغاز و در مساحتی حدود ۳۵ هکتار صورت گرفته است.

به گفته وی برای احداث فضای سبز بزرگراه از گونه های سازگار با اقلیم این منطقه نظیر توت، اقاقیا، بید، صنوبر، گونه های درختچه ای نظیر کاج مشهد، اسپیره و غیره استفاده شده است.

شهردار منطقه ۱۵ خاطر نشان کرد: همچنین ۱۰ بوستان نیز در حاشیه این بزرگراه در نظر گرفته شده که بوستان شهدای غزه با مساحتی حدود دو هکتار در ضلع غربی بزرگراه امام علی (ع) از لحاظ مساحت بزرگترین بوستان حاشیه این بزرگراه محسوب می شود.

دکتر انجمنی یادآور شد: بوستان شهید آوینی روبروی شهرک بروجردی، بوستان شمشاد در تقاطع خیابان شهید رضایی، بوستان پونه در تقاطع هاشم آباد و چند بوستان در باند کندرو این بزرگراه احداث، تجهیز و آماده بهره برداری است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم