نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

احداث ۱۰ بوستان در حاشیه بزرگراه امام علی (ع)

دکتر انجمنی شهردار منطقه ۱۵ از احداث ۱۰ بوستان در حاشیه بزرگراه امام علی (ع) خبر داد و گفت: مراحل احداث و تجهیز این بوستان ها به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است.

به گزارش سرویس «شهری» ایسنا -به نقل از روابط عمومی منطقه ۱۵، دکتر انجمنی با اشاره به توسعه و تکمیل احداث فضای سبز بدنه بزرگراه امام علی (ع) گفت: عملیات اجرایی این پروژه از سال گذشته آغاز و در مساحتی حدود ۳۵ هکتار صورت گرفته است.

به گفته وی برای احداث فضای سبز بزرگراه از گونه های سازگار با اقلیم این منطقه نظیر توت، اقاقیا، بید، صنوبر، گونه های درختچه ای نظیر کاج مشهد، اسپیره و غیره استفاده شده است.

شهردار منطقه ۱۵ خاطر نشان کرد: همچنین ۱۰ بوستان نیز در حاشیه این بزرگراه در نظر گرفته شده که بوستان شهدای غزه با مساحتی حدود دو هکتار در ضلع غربی بزرگراه امام علی (ع) از لحاظ مساحت بزرگترین بوستان حاشیه این بزرگراه محسوب می شود.

دکتر انجمنی یادآور شد: بوستان شهید آوینی روبروی شهرک بروجردی، بوستان شمشاد در تقاطع خیابان شهید رضایی، بوستان پونه در تقاطع هاشم آباد و چند بوستان در باند کندرو این بزرگراه احداث، تجهیز و آماده بهره برداری است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم