نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

احداث دا‌نشکده داروسازی در استان مرکزی ضروری است

‌سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک گفت: این دانشگاه به عنوان بزرگترین دانشگاه استان از زیرساخت‌های لازم برای ایجاد یک دانشکده داروسازی برخوردار است.

علیرضا نظام‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی، عنوان کرد: استان مرکزی فاقد دانشکده داروسازی است و برای پاسخگویی به نیاز استان، وجود چنین دانشکده‌ای مهم و ضروری است.

وی افزود: جهت تحقق این امر و با تأکید بر توانمندی‌ها و زیرساخت‌های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک، تأسیس دانشکده داروسازی در دستور کار این دانشگاه قرار گرفته است.

نظام‌آبادی هدف از تأسیس دانشکده داروسازی را، توسعه و اهمیت دادن به رشته‌های پزشکی و حل مشکل و معضل کمبود نیروی تخصصی در سطح منطقه، استان و شهرستان اراک عنوان کرد.

سرپرست این دانشگاه بیان کرد: برای تأسیس این دانشکده به مساعدت‌های مسئولان ارشد دانشگاه و همکاری و پیگیری همکاران نیاز داریم.

وی در پایان افزود: امیدواریم با این مساعدت‌ها بتوانیم از ابتدای مهرماه در رشته داروسازی همانند سایر رشته‌ها به صورت استاندارد و منطقی و مبتنی بر بسترهای ایجاد شده در این واحد پذیرش دانشجو داشته باشیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم