نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

احداث دا‌نشکده داروسازی در استان مرکزی ضروری است

‌سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک گفت: این دانشگاه به عنوان بزرگترین دانشگاه استان از زیرساخت‌های لازم برای ایجاد یک دانشکده داروسازی برخوردار است.

علیرضا نظام‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی، عنوان کرد: استان مرکزی فاقد دانشکده داروسازی است و برای پاسخگویی به نیاز استان، وجود چنین دانشکده‌ای مهم و ضروری است.

وی افزود: جهت تحقق این امر و با تأکید بر توانمندی‌ها و زیرساخت‌های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک، تأسیس دانشکده داروسازی در دستور کار این دانشگاه قرار گرفته است.

نظام‌آبادی هدف از تأسیس دانشکده داروسازی را، توسعه و اهمیت دادن به رشته‌های پزشکی و حل مشکل و معضل کمبود نیروی تخصصی در سطح منطقه، استان و شهرستان اراک عنوان کرد.

سرپرست این دانشگاه بیان کرد: برای تأسیس این دانشکده به مساعدت‌های مسئولان ارشد دانشگاه و همکاری و پیگیری همکاران نیاز داریم.

وی در پایان افزود: امیدواریم با این مساعدت‌ها بتوانیم از ابتدای مهرماه در رشته داروسازی همانند سایر رشته‌ها به صورت استاندارد و منطقی و مبتنی بر بسترهای ایجاد شده در این واحد پذیرش دانشجو داشته باشیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم