نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

احداث دا‌نشکده داروسازی در استان مرکزی ضروری است

‌سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک گفت: این دانشگاه به عنوان بزرگترین دانشگاه استان از زیرساخت‌های لازم برای ایجاد یک دانشکده داروسازی برخوردار است.

علیرضا نظام‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه مرکزی، عنوان کرد: استان مرکزی فاقد دانشکده داروسازی است و برای پاسخگویی به نیاز استان، وجود چنین دانشکده‌ای مهم و ضروری است.

وی افزود: جهت تحقق این امر و با تأکید بر توانمندی‌ها و زیرساخت‌های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک، تأسیس دانشکده داروسازی در دستور کار این دانشگاه قرار گرفته است.

نظام‌آبادی هدف از تأسیس دانشکده داروسازی را، توسعه و اهمیت دادن به رشته‌های پزشکی و حل مشکل و معضل کمبود نیروی تخصصی در سطح منطقه، استان و شهرستان اراک عنوان کرد.

سرپرست این دانشگاه بیان کرد: برای تأسیس این دانشکده به مساعدت‌های مسئولان ارشد دانشگاه و همکاری و پیگیری همکاران نیاز داریم.

وی در پایان افزود: امیدواریم با این مساعدت‌ها بتوانیم از ابتدای مهرماه در رشته داروسازی همانند سایر رشته‌ها به صورت استاندارد و منطقی و مبتنی بر بسترهای ایجاد شده در این واحد پذیرش دانشجو داشته باشیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم