نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

احداث خوابگاه دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا پایان شهریور به اتمام می‌رسد

رئیس دانشگاه کردستان با اشاره به اینکه بالغ بر پنج هزار دانشجوی دختر و پسر در خوابگاه‌های داخل دانشگاه کردستان اسکان داده شده‌اند، اظهارکرد: تمام دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه، حتی دانشجویان دوره شبانه هم در خوابگاه اسکان داده شدند.

دکتر جهانشیر امینی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، با اعلام اینکه تمامی دانشجویان دختر از امکانات خوابگاهی دانشگاه کردستان استفاده می کنند، اظهار کرد: علیرغم مشکلات موجود، غالب دانشجویان دختر علاوه بر اسکان در داخل خوابگاه در فضای داخل دانشگاه و در خوابگاه‌های داخلی نیز مستقر شده‌اند.

وی با بیان اینکه هرساله در بخش دانشجویی ۲۰۰ میلیون تومان صرف تعمیر خوابگاه‌ها می‌شود، گفت: در راستای افزایش ظرفیت خوابگاه‌ها، دو خوابگاه جدید نیز راه اندازی شده است و احداث خوابگاه دیگری نیز با ظرفیتی در حدود اسکان ۱۰۰۰ نفر برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا پایان شهریورماه به اتمام می رسد.

رئیس دانشگاه کردستان با ذکر این نکته که وظیفه دانشگاه، برابر قانون صندوق رفاه دانشجویان، اسکان ۴۰ درصد دانشجویان متقاضی است، تصریح کرد: متأسفانه ساختمان مناسب برای خوابگاه و اسکان دانشجویان در سطح شهر سنندج بسیار ناچیز بوده و ساختمان‌های موجود در شهر سنندج نیز از لحاظ موقعیت و بافت فیزیکی مناسب کاربری خوابگاهی نیستند.

وی در پایان خواستار حضور بخش خصوصی در ساخت و تکمیل خوابگاه شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم