نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

احداث بزرگترین کلینیک دندانپزشکی کشور در دانشگاه آزاد بروجرد

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‎های لرستان، مرکزی و همدان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد بزرگترین کلینیک دندانپزشکی کشور را در مدت ۱۸ ماه احداث کرد که اقدامی ارزشمند از سوی این دانشگاه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، علی‎محمد رنجبر در جریان بازدید از کلینیک دندانپزشکی و درمانگاه بیماری‎های خاص دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد، افزود: این واحد دانشگاهی با رعایت استانداردهای لازم و کیفیت بالا در ساخت این کلینیک و احداث درمانگاه بیماری‎های خاص، خدمات شایسته‎ای در بحث درمان ارایه می‎دهد.

وی با اشاره به ظرفیت‎های بالای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد، اظهار کرد: شهرستان بروجرد امکانات و آب و هوای مناسبی دارد.

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ضمن حضور و نظارت بر آزمون استخدامی نیروهای درمانی کلینیک تازه تاسیس واحد بروجرد از میان داوطلبان رشته‎های پیراپزشکی، در راس هیاتی از بخش‎های مختلف این واحد دانشگاهی از جمله کلینیک دندانپزشکی و درمانگاه بیماری‎های خاص بازدید کرد.

رنجبر از تلاش‎های صورت گرفته رئیس و معاونین دانشگاه آزاد بروجرد به دلیل تبدیل این واحد دانشگاهی به یکی از واحدهای دانشگاهی برتر کشور تقدیر کرد.

احمد سیف رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد نیز در این بازدید هدف اصلی این واحد دانشگاهی را خدمت بیشتر به جامعه علمی و آموزشی در راستای ارتقای فرهنگی جامعه دانست و افزود: این واحد دانشگاهی با داشتن ۱۵ هزار و ۷۰۰ دانشجو به بزرگترین مرکز آموزش عالی در استان لرستان تبدیل شده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم