نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اجرای قانون میثاق مشترک مدیران دانشگاه آزادی است

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: آرامش و ثبات در مدیریت، مهم ترین عامل رشد و توسعه در واحدهای دانشگاهی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر رسول خدابخش در جمع رؤسای واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه فعالیتهای غیرقانونی گذشته باید با اجرای قانون، روال منطقی یابند، افزود: اجرای قانون مهمترین اصل و میثاق مشترک بین مدیران دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی برنامه ریزی برای اجلاس شورای مرکزی آینده را بسیار مهم دانست و تصریح کرد : برنامه ها، مسائل و مشکلات استان اردبیل در شورای مرکزی طرح و راه حل ها بررسی می شوند.

خدابخش خاطرنشان کرد: کلیه طرح ها و برنامه ریزی های اجلاس شورای مرکزی گذشته عملیاتی شده اند و این موضوع نشان می دهد مدیران دانشگاه برای اجرای تصمیمات بسیار جدی هستند.

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد افزود : واحدهای زیان‌ده بایستی برای جبران گذشته تلاش کنند و رشته ها با شرایط قانونی و منطقی در خود استان حفظ شوند.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: کاهش دانشجو محسوس است و صرفه جویی در اولویت فعالیت‌هاست و دسترسی سریع به اطلاعات از واحدها می بایستی بسرعت سامان یابد و آمار و اطلاعات بروز شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم