نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اجرای قانون میثاق مشترک مدیران دانشگاه آزادی است

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: آرامش و ثبات در مدیریت، مهم ترین عامل رشد و توسعه در واحدهای دانشگاهی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دکتر رسول خدابخش در جمع رؤسای واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه فعالیتهای غیرقانونی گذشته باید با اجرای قانون، روال منطقی یابند، افزود: اجرای قانون مهمترین اصل و میثاق مشترک بین مدیران دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی برنامه ریزی برای اجلاس شورای مرکزی آینده را بسیار مهم دانست و تصریح کرد : برنامه ها، مسائل و مشکلات استان اردبیل در شورای مرکزی طرح و راه حل ها بررسی می شوند.

خدابخش خاطرنشان کرد: کلیه طرح ها و برنامه ریزی های اجلاس شورای مرکزی گذشته عملیاتی شده اند و این موضوع نشان می دهد مدیران دانشگاه برای اجرای تصمیمات بسیار جدی هستند.

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد افزود : واحدهای زیان‌ده بایستی برای جبران گذشته تلاش کنند و رشته ها با شرایط قانونی و منطقی در خود استان حفظ شوند.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: کاهش دانشجو محسوس است و صرفه جویی در اولویت فعالیت‌هاست و دسترسی سریع به اطلاعات از واحدها می بایستی بسرعت سامان یابد و آمار و اطلاعات بروز شوند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم